| Ionmaria12 a întrebat:

Buna seara.
Am si eu o problema.
Am 18 ani, mi-am inceput viata sexuala cu prietenul meu, prima data am sangerat, era ceva normal cred dupa a 3 a oara a fost putin mai intens actul si iar am sangerat putin, de la ce o fi?
Himenul sa nu se fi rupt cum trebuie prima data?
Funda ❤️

4 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Te incurajez sa nu mai faci sex decat dupa casatorie, doar pentru cssatorie a inventat Dumnezeu sexul.Pacatuu curviei nu aduce fericire pe termen lung in viata nimanui.

| AndreiG007 a răspuns (pentru ania):

Mult noroc cu gandirea asta in 2021. Daca Biblia iti spune sa te arunci in put sau dupa bloc tu o faci?

| Violleta2022 a răspuns:

Ruperea unui himen elastic se poate produce in mai multe trepte, cate putin de fiecare data si evident cu cateva picaturi de sange.
Pana aici totul bine si frumos si sper ca ai facut sex protejat, ca risti sa ramai gravida destul de repede.

| AndreiG007 a răspuns:

Este posibil sa ai dreptate in legatura cu ruptura himenului incompleta avand in vedere ca unele tipuri de himen sunt mult mai elastice decat celelalte. Prin urmare daca e vorba de doar cateva picaturi si nu o cantitate relativ mare atunci nu ar trebui sa iti faci probleme. Stiu ca primele dati se intampla asa. Atata timp cat tu te simti bine aia conteaza, nu-i asa? happy