| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara, mi-am început viața sexuală(23 de ani),și prima dată nu a reușit să intre,decât foarte puțin,și mi-a curs puțin sânge, a mai încercat după 3 zile și mi-a rupt himenul,cred,pentru că a curs mult sânge,dar nu am făcut sex mult timp pentru că aveam sânge,iar eu nu m-am dus la baie să mă spăl. Întrebarea mea este trebuia să mă duc la baie după ce a curs sânge,adică nu era bine să continue? și de joi îmi apare pe chilot o secreție maro,nu e abundentă,nu miroase, e ceva normal? Prietenul meu a folosit prezervativul

Răspuns Câştigător
| Alexxxaa1010 a răspuns:

Nu conteaza daca ai mers la baie sa te speli sau nu, in mod normal nu trebuia sa strici momentul, dar nu mai conteaza acum. Scurgeri maronii? Esti sigura ca n-ai fost la menstruatie? Cand ar trebui sa-ti vina? probabil a mai ramas putin sange la intrarea in vagin. Nu te ingrijora, nu s-a intamplat nimic