| lara0505 a întrebat:

Buna Seara! Am si eu o problema, am facut dragoste cu prietenul meu, preludiu a fost supe dar cand a vrut sa o facem nu i s-o mai stat si nu stiu de ce?, oare ce ar putea fi cauza, oare eu as fi de vina?

Răspuns Câştigător
| buburuza2007 a răspuns:

Probabil el a lucrat mai mult la tine si el s-a plostit daca pot spune asa, trebuia tu sa mai lucrezi al el un pic pana se trezea, se intampla sa stii, sau poate s-a concentrat prea tare.sau a avut emotii.pot fi multe motive, cel mai bine il intrebi pe el, in cuplu e bine sa vorbesti despre acet lucru, asa descoperi ce va incomodeaza, ce va place s.a.m.d

9 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

Pentru ca din seria futai si pentru ca fara filme porno.

| Eufourikul a răspuns:

Nu stiu draga mea, dar eu nu am mai patit asa ceva pana acum. Poate arati prea bine sau te misti prea bine in pat, si probabil e prea coplesit de emotii!
Iti recomand un amantwinking

| Felys a răspuns:

La apucat emotiile

| Alcyon a răspuns:

De la emotii.

| Kalla a răspuns:

Nu e prea potent si s-a descarcat imediat de excitatie, banuiesc.

| Capriciu a răspuns:

Buna! Tot ce e posibil a fost de la emotii sau nu era destul de relaxat acesta tot poate fi un motiv.Nu-i nimic strasnic se mai intimpla.Eu cred ca tu nu ai nici o vina aici.Bafta pe data viitoare!

| marius400 a răspuns:

Saracutul.probabil era cu gindul in alta parte.nu la tine in orice caz.