| Bairam_Stefy_1989 a întrebat:

Buna seara.Am trimis mesaje unui baiat mi.a dat semne ca ma place acum nu stiu ce sa cred pentru ca nu a raspuns la nici un mesaj.In primul mesaj l.am intrebat daca vrea sex.A dat seen la mesaj dar nu a raspuns.la celelalte 2 mesaje i.am zis vad ca nu raspunzi deci clar e vorba despre sex.Iar la cel de.al 3 mesaj i.am zis stiu ca o sa incerci acum cu mine chestii.dar nu o sa.ti raspund.la celelalte 2 mesaje nu a dat seen. Eu am prieten el este logodit.problema este ca nu stiu de unde stie prietena lui despre mesaje si prietena prietenul lui stiu.Am vrut sa vb cu el iar el a zis ca nu a primit nici un mesaj.pentru ca am verificat de 10 ori daca am trimis la peroana corecta. l.am intrebat pe prietenul lui si nu a vrut sa-mi zica doar s-a uitat la fata mea ca si cum ce o fi vazut la asta.Intrebarea este de ce nu mi.a raspuns la nici un mesaj? daca ma placea imi raspundea? de unde stie si prietena lui si cealalta tipa despre mesaje.Mentionez prietena lui este urat si grasa nu vreau sa o jignesc dar vreau sa remarc lucru asta.multumesc

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

L.am intrebat daca vrea sex.A dat seen la mesaj dar nu a raspuns )))))))))))))))))

| Freya1 a răspuns:

Sincer si daca avea pe cineva si daca nu nu cred ca iti raspundea la asemenea mesaj.Practic l-ai abordat precum o prostituata iar iubita lui a vazut acele mesaje iar acum te face de rusine prin oras si cred ca asta ar trebui sa fie problema ta ce-a mai mare nu daca te place sau nu ala

| sofisis a răspuns:

Pai, e simplu, acele mesaje au ajuns la gagica-sa, nu la el. Ce e asa greu sa faci legatura? Le-a vazut, dupa care le-a stres si deci el nu le-a vazut...
Esti putin prea disperata, sincer.

| alina2k18 a răspuns:

Ce disperata esti...
Daca are prietena la ce dracu' te mai bagi in pl lui? Mai ales ca el nu te baga in seama laughing
Bine ar fi sa vina aia sa te avarieze un picwinking sa te mai saturiwinking

| MeConstantine a răspuns:

Buna seara,
Sunt multe lucruri de discutat aici dar in primul rând intr-o relație nu stai cu cineva doar pentru fizic și indiferent cum arată partenera lui el tine la ea și dacă nu ți-a dat de înțeles altceva chiar așa și este.
Problema din punctul meu de vedere este relația ta pentru ca ți te simți incompleta și cauți ceva in alta persoana și nu in partenerel tău. Descoperă ce lipsește și caută un partener care sa completeze acel ceva.
Dacă nu a răspuns pot fi mai multe motive acum nu caută sa îți dai singura răspunsuri de ce ci așteaptă sa vezi ce se întâmpla.
Repet poate ceea ce vrei tu de la aceea persoana nu vrea și ea de la tine deci nu exista reciprocitate.

| OMFGConrad a răspuns (pentru MeConstantine):

Problema e că e nu are un partener.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te crede fata usoara pentru ca te-ai bagat pe el fiind logodit, de asta nu raspunde dar si pentru ca i-ai trimis mesaj cu sex asa din prima si te crede *****si asa si este din cate vad, si poate o iubeste pe prietena lui si nu vrea nicio legatura cu tine. Eu zic sa-l lasi in pace veze-ti de relatia ta, de ce te bagi pe ale altora, da dovada de c****. fara suparare.

| OMFGConrad a răspuns:

Era prietena lui pe Facebook-ul lui.

| Quassaar a răspuns:

Puteai trimite și tu un mesaj de grup, poate primeai un răspuns de la cineva...

| Asly a răspuns:

Prietena lui are parola lui.
PS:ce concluzi vrei să tragă la asfel de sms, m-ai ales că e logodit

| ficusdegradina a răspuns:

Ce noroc au unii ca tine. Ar putea sa dea adevarul peste prietenul tau ca trenul si nu ar realiza... Cineva a incercat sa-i faca un bine. Pacat ca n-a vrut sa stie.

| IonutzRo2 a răspuns:

Daca Nu spuneai daca vrea sex poate mna...
Fara Hate dar mai bine ii spuneai altcevahee hee

| yaurtyummy a răspuns:

Manastirea e o solutie