| saracul0sot a întrebat:

As dori sa ii adresez o intrebare doamnei Brigaela. Care este parerea sotului dumneavoastra despre faptul ca postati detalii intime care, in general, sunt pastrate intre cei doi parteneri?

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Hopa. Ce aveti de spus in apărarea dumneavoastră, doamnă Brigaela?

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu am postat niciodata detalii care trebuie tinute intre parteneri, am postat experiente de viata care pot fi relevante si care nu sunt secrete. Sotul meu ma sustine, nu este un pudibond sau o persoana limitata, lipsita de intelegere. Este un barbat inteligent si sigur pe el, nu cred ca un barbat de genul asta ar putea vreodata sa aiba vreo problema cu ceea ce postez eu.