| dariusmuresan a întrebat:

Buna TPU as dori sa va adresez o intrebare mica daca se poate.
Daca imi place e o fata cam care ar fi cel mai usor mod de a o face sa ma placa, doar niste detalii mici!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

De-ar fi asa usor, atunci s-ar face coada la usa baietilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa sari cu curu'n sus ca nu ai ce face, daca fata respectiva nu te are la suflet

| AnneღU a răspuns:

Sa fii tu insuti. Nu incerca sa fii acea persoana cu o masca deasupra doar pentru a o impresiona. Insa nu insista daca fetei nu-i placi.

| dariusmuresan explică:

Ea pe mine nu ma cunoaste, doar eu pe ea, dar nici eu stiu daca ma place sau nu