| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara.

Așa-i ca un bărbat timid (nu prea vorbăreț, Asocial) nu s-ar potrivi cu o fata și mai asociala (tăcută)?

Cu ce fata/femeie credeți ca ar rezona?

Cu una la fel de "tacuta" sau cu una extrovertita? Sociabila?

6 răspunsuri:
| alexalx1234 a răspuns:

Genul ăsta de băieți sunt meniți să rămână singuri toată viața

| anonim_4396 explică (pentru alexalx1234):

Ai într-o oarecare măsură dreptate.

| alexalx1234 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai mai avut o iubită până acum? Ce vârstă ai?

| anonim_4396 explică (pentru alexalx1234):

Am avut cateva pana sa nu ma rupă depresia, s-au și certat 2 fete pentru mine și erau cele mai bune prietene.
Dacă as reuși sa slăbesc 15 kg ar fi incredibil. 29 am.

| Anonimulantisocial17 a răspuns:

Fix asta ma intrebam si eu.

| Anonim5695 a răspuns:

Se zice ca extremele se atrag, lucru deloc gresit dar sunt barbati/baietii care prefera sa ramana in zona de comfort si isi aleg parteneri asemanatori. Nu exista o regula generala, fiecare cu ce simte