| Gipsy a întrebat:

Buna seara.

Astai am facut sex neprotejat. Mai am in jur de 7-8 zile pana sa-mi vina menstruatia. Prietenul meu nu si-a dat drumul in mine. A scos-o afara inainte cu 2-3 secunde si a ejaculat.

Avand in vedere ca nu a bagat-o toata pentru ca eu nu eram destul de excitata si m-a cam durut, sunt sanse sa fiu insarcinata? Cam cat la suta?

6 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Nu esti insarcinata daca nu si-a dat drumu in vagin.nu ai ramas stai linistita. ramaneai daca in acele secunde isi dadea drumu in tine dar asa nu.

Răspuns utilizator avertizat
| BESTNICK a răspuns:

70%da

| newfcsb17 a răspuns:

Din pacate sansa ca sa fi insarcinata e destul de mare, in jur de 75%.Nu vreau sa te sperii insa pe timpul contactului barbatul mai elimina lichid spermatic, dar nu asa concentrat! Totusi poti ramane si din acela. Sper insa ca totul sa fie in regula!

| andreea_9905 a răspuns:

Nu stai linistita happy

| CarmenPiscot26 a răspuns:

Orice e posibil, mai bine incerci pilula de a 2 ziwinking pentru orice eventualitate