| SufletDeCopil a întrebat:

Am o mare problema sad Am facut sex neprotejat cu prietenul meu, desi el nu a ejaculat in mine, de fapt nu a ejaculat deloc nici inainte nici dupa actul sexual. Menstruatia a intarziat cateva zile dar totusi sunt foarte ingrijorata. Stiu ca nu am facut bine ca nu am folosit prezervativ dar sunt constienta de asta si data viitoare nu se va mai repeta. Deci ce ziceti? Sunt insarcinata? crying Cam cat la suta sunt sanse?

Răspuns Câştigător
| Pufariiiiiiiiiin a răspuns:

0%.daca tia intarziat menstruatia asta nu inseamna neaparat asta, doar ti'a intarziat nu s-a oprit de tot. stai linistitawinking

11 răspunsuri:
| Papusik a răspuns:

Sunt destule sanse.
Lichidul preejacuator contine si el spermatozoizi iar lichidul acela este eliminat pe parcursul actului sexual.
Daca tu erai in perioada fertila cand ati facut sex neprottejat sunt multe sanse sa fii insarcinata.
Fa un test de sarcina.
Succes sa iti iasa negativ! love struck

| MajorAsshole a răspuns:

Hm... nu stiu cat la suta sunt sanse, dar imi pare rau sa iti spun urmatoarea chestie care te va ajuta si alta data: chiar daca nu a ejaculat, din penis mai "curge" (scuze, sunt foarte obosit, chiar nu imi vine alt termen in minte acum) si un alt lichid, menit sa lubrifieze; si acel lichid poate contine "urme" de spermatozoizi. Si sa nu uitam ca nici prezervativele nu sunt 100% sigurewinking

| MajorAsshole a răspuns:

Ce nume o sa-i pui?

| SufletDeCopil explică:

Ms mai ast raspunsuri. parerea voastra conteaza pentru mine.

| iulikka a răspuns:

Nu stai linistita nu poti ramane:*

| uNNe a răspuns:

O sa am un fiu ai pus-ohee hee 50 %

| bebin a răspuns:

Sa va traiasca! sa ne chemi la botez/avort
Teoretic sunt sanse foarte mici dar nu se stie niciodata de unde sare iepurele. Trebuie sa te igrijorezi dupa cateva saptamani nu dupa cateva zile

| yami_2526 a răspuns:

Nu nu esti...cateodata se deregleaza organismul cand faci sex.mai ales daca nu este destul de dezvoltat organismul tau...neobisnuit cu asta organismul nu stie cum sa actioneze.ti va veni fi sigura dar vei avea ciclul dereglat vreo 2-3 luni pana isi revinehappy

| zaharbrun a răspuns:

Maxim 10 %. Nu te mai stresa iti poate intarzia si din cauza asta

| BluLolipopGirl a răspuns:

40% si te intreb: ai auzit de anticonceptionale?

| annia_9416 a răspuns:

Stai calma. nu sunt sanse sa ramai insarcinata. cand faci inainte de cateva zile sa iti vina menstruatia e normal sa iti intarzie. deci stai calma. daca nu si-a dat drumul in tine e ok. ai incredere in ce iti zic laughing :*