| Bianca1203 a întrebat:

Bună seara,astăzi am avut o discuție cu iubitul meu despre o fată pe care el o consideră prietena lui cea mai bună.
Într-o zi i-am umblat prin telefon să-i caut o captură de la card și dând scroll,văd o poza cu prietena lui mușcată de gât,voi ce părere aveți?
După când l-am întrebat ce-i cu asta,el a spus că nu au fost nimic între ei și că doar a mușcat-o puțin, iar el mie la inceputul relației mi-a spus că nu-mi ascunde nimic, că să ne bazăm pe sinceritate, că nu are și nu a avut treabă, în seara asta când l-am întrebat a zis că a pipăit-o și pe sâni.P.S fata are iubit și relație de 4 ani.
Este corect cum a procedat ea? Hai că el era singur și simțea nevoia...dar ea cu relație să facă asta? Când l-am întrebat mi-a spus că sunt paranoia...și încă ține cu ardoare la ea și vorbește cu ea, încă îi este bună prietenă. Pe bune?
Eu i-am spus să se gândească la mine, cum ar fi fost dacă aș fi fost eu în locul ei făcând ce a făcut, vă spun eu că din curvă și din nesimțită nu m-ar fi scos, iar pe asta o ridică în slăvi.
Da ce mama mea are? Miere? Ziceți că e o batoză și neagră ca o africană cu nasul borcănat iar denăuzi pune pe internet o poza cu iubitul ei cu descrierea "4 years my love " Vreau păreri, ce credeți voi? A fost ceva între ei? Nu a fost? Va fi?
Apropo,când a intrat cu mine într-o relație a șters conversația cu ea de peste tot.
El zice că sa nu-mi facă rău și nici geloasă, dar mna.
Cel mai bun răspuns primește funda, Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| sweetys a răspuns:

Atunci baga-i de unde au ieșit. O relație în care sunt secrete și în care unul trebuie sa înghită prostiile celuilalt, care nu ii oferă respect, este o relație toxica.

14 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Evident ca e ceva intre ei, nu stiu cum de nu ti-e clar si tie. Mie insa altceva mi-a atras atentia...tu esti intr-o relatie cu unu' despre care stii ca intr-o anume situatie "din curvă și din nesimțită" nu te-ar scoate? Presupun ca a mai facut asta. Cum puteti sa stati cu asemenea indivizi? Chiar nu sunteti in stare sa vedeti semnele? Chiar nu sunteti in stare sa va dati seama ce urmeaza, daca ramaneti cu ei?

| Bianca1203 explică (pentru wildthing):

Într-o anume situație da,ar face asta,în rest e totul ok,niciodată nu m-am jignit,lovit,sau scos ochii.
Spun doar ce ar spune dacă eu fată cu relație aș face așa ceva.
Eu m-aș simți prost deoarece îmi înșel iubitul,și sunt cu capul pe umeri încât să nu-mi înșel iubitul și știu să mă controlez,am avut și eu prieteni buni care au început să mă pipăie,și nici nu aveam relație pe atunci și boom un pumn în bot și asta se lasă pipăită.Că vrea el sărăcuțul să vadă cum sunt să îi simtă,era o curiozitate cică,ce.P.S,acum nu mai vorbesc și petrece el mai mult timp cu mine, practic că l-am pus să aleagă între mine și ea și m-a ales pe mine, mi-a dat și parola lui.
Acum vorbesc rar, doar așa cu buna ce faci? Ești bine? Bla bla, din cauză că ea a început să ii scoată ochii lui că de ce a rupt legăturile cu ea.El sa nu se simtă prost, o mai întreabă de sănătate și altele ...sa nu se supere printesica.I-am spus că dacă nu se potolește,îi spun tot iubitului ei și o să vadă ea,iubi primește un pumn în bot de la amicul lui, dar ea va pierde un om extraordinar, e bun la suflet omul ăla, în rest e și el o pramatie, că a înșelațo de vreo două ori parcă, practic ea e genul de copila care să-l facă să "plătească " tipic copiilor...Ce de prost gust?

| sweetys a răspuns:

Din străbuni se știe ca 'e doar o prietena' sau ' este verișoara mea' în 99, 99% din cazuri este amanta. Dacă era cea mai buna prietena, ție îți făcea cunoștință cu ea.

| Bianca1203 explică (pentru sweetys):

Păi mi-a făcut,mi-a zis de ea doar dacă îmi făcea cunoștință face to face era ceva,dar nu,și doar din cauza că iubitul meu e foarte bun prieten cu iubitul ei și ăla e cam gelos și odată le-a interzis să vorbească iar ei au continuat, și ea și el sunt geloși.
Practic dacă eu aș începe să vorbesc cu iubitul ei, ei nu i-ar conveni deloc, ar face foarte urât, iar eu trebuie să tac deoarece trebuie să am respect față de ea și prietenul lui.

| sweetys a răspuns (pentru Bianca1203):

Atunci baga-i de unde au ieșit. O relație în care sunt secrete și în care unul trebuie sa înghită prostiile celuilalt, care nu ii oferă respect, este o relație toxica.

| Violleta2022 a răspuns:

Altul! Aste este clar ca te minte si are mai mulet fete cu care flirteaza si se dragosteste.

| Drimmero a răspuns:

Te cam minte si manipuleaza, fata draga. Acum tu decizi de aici ce vei face mai departe.

| Bianca1203 explică (pentru Drimmero):

El spune că mă iubește, m-a prezentat și la a lui... locuiesc cu ei și cu el câte o săptămână pe lună, adică îs niste chestii ok.
V-am povestit că ăia a început să-i trimită mesaje lu iubi meu că de ce au rupt prietenia, adică îi scotea ochii.

| Drimmero a răspuns (pentru Bianca1203):

E ceva dubios la mijloc aici, intuitia nu iti zice nimic?

| Emma30555 a răspuns:

Dacă nu te a înșelat până acum cu ea, o va face. Eu asa cred Sunt pre apropiati si nu i leagă doar amiciția, e si o atracție între ei din moment ce s au atins, mușcat de gat etc.

| orailibrail a răspuns:

Sunt prieteni cu beneficii

| Bianca1203 explică (pentru orailibrail):

Oare? El mi-a jurat că nu s-a culcat cu ea

| Anonim2682008 a răspuns:

Dacă iubitul tău a pipăit-o/mușcat-o pe ea el este singurul vinovat. Fata nu are nicio vină, dacă te iubea cu adv nu făcea asta dar a făcut-o deci clar el și fata respectivă au o relația sau ceva. Deci, nu te lua de fată pentru că singurul vinovat este iubitul tău kpoți vb cu iubitul fetei să vezi sigur dacă are o relație cu iubitul tău și spune-i de acele poze)

| Bianca1203 explică (pentru Anonim2682008):

Normal că el este vinovatul, dar ce să-i ceri? Întotdeauna sunt eu vinovata și paranoica.Hai că da.
Azi mi-a spus un simplu "Bună dimineața " fără inimioare sau fraze dulci, a dat de înțeles că-i supărat pe mine, n-are decât să se bosumfle, eu întotdeauna țin cu adevărul și așa voi face întotdeauna.

| Anonim2682008 a răspuns (pentru Bianca1203):

Ai mare dreptate! Tu nu ești vinovată, tu doar spui adevărul. Drept să zic, să se supere! Eu zic că dacă tot vb cu aia și crede că tu ești vinovată despartă-te de el! "Bărbații" ca el nu merită atenția cuiva.