| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Buna seara, baieti, cand sunteti la cabana cu gasca, si sa zicem ca majoritatea s-au dus la somn si ati ramas cu prietenul vostru cel mai bun si inca 2 fete si continuati sa va distrati inca vreo 1-2 ore. ati fi in stare sa faceti lucruri perverse atata timp cat si fetele sunt de acord?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

De ce nu, nu din acest motiv am mers la cabana cu fetele?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca e sambata seara da ca duminica merg la biserica sa ma spovedesc, daca e duminica seara nu ca toata saptamana e dumnezeu cu ochii pe mine si ma intimidez

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru RAY):

Pai duminica seara nu prea merge lumea la cabane si daca in apropierea cabanei nu e nici o biserica ce te faci?

| RAY a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Ma spovedeste iubita

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru RAY):

Cu sex?

| RAY a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Cu box

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru RAY):

Auuu saraca

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

N-am facut niciodata 'perversiuni' in grup, sau fara intimitate.
Am fost la destule 'perversiuni' la cabane, dar eu si prietenii apropiati, n-am facut niciodata ceva in aceeasi incapere. Am mai vazut preludii in living, la altii, dar nimic mai mult. Daca e de f tut, mergem cate o pereche intr-o camera... Ne facem semn sa 'eliberam' zona, mergem in masina... Ne descurcam cumva, dar in grup n-as face, si nici prietenii mei nu sunt genul.