| emmma a întrebat:

Ce faceti cand va duceti la prietenul vostru. cu care sa zicem ca sunteti de putin timp impreuna (1 luna)?
doar stati si vorbiti?
va sarutati? sau mai mult de atat?thinking

8 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Ar trebui să știu ce vârsta ai, ca să știu ce să îți răspund.Ce fac 2 ființe de sexe diferite când ...la gimnaziu : joacă tabinet, șeptic, table, etc. La liceu se mai și ling (sărută). Adulții mai fac și sex.

| EuCuTine a răspuns:

Pai depinde de :
1. varsta
2. cat de departe vrei\ vrea sa mergeti.
Stam vb ne pupam facem sex sau dragoste depinde de moment big grin.

| cristi202 a răspuns:

Hei, vrei sa stii prea multe.happy

| Angeline a răspuns:

Ne sarutam laughing

| MisterAnswer a răspuns:

Ii faci un oral ce cauti la el acasa?

| yana_9783 a răspuns:

Depinde de varsta.

| fresHZoNe a răspuns:

Dar tu nu stii ce vrei de intrebi? fa ce simti tu! vrei sa faci sex. faci sex. vrei doar sa stati de vorba. stai de vorba. simplu, nu?

| Papusha_2204 a răspuns:

Din moment ce sunteti de putin timp impreuna, eu spun ca mai bine pentru inceput sa nu exagerati la altceva in afara de saruturi pentru ca mai tarziu poate sa iti para rau happy.