| RazvanRms a întrebat:

Buna fetelor, ce parere aveti despre sexul oral? Si sa-l faceti si vi se fie aplicat? Nu am incercat niciodata sa-i fac asa ceva unei fete.Asa ca ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| supradozadenebunie5 a răspuns:

Nu mi s-a facut asa ceva de fapt nu am lasat sa mi se faca pentru ca dupa ma simteam obligata teoretic sa fac si eu la randul meuwinking si mie nu mi se pare un gest de iubire sa faci sex oral sau sa dai limbi gesturile de iubire se pot face si altfel

22 răspunsuri:
| supradozadenebunie5 a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana alti spun ca daca ii faci iubitului sex oral ca ii dai dovada de iubire ati spun ca daca vrei sa ti se faca sex oral sa te duci la curve eu spun ca traim intr-o tara libera si fiecare poate sa faca ce vrea

| RazvanRms explică (pentru supradozadenebunie5):

Doar nu te duci acum la curve sa le dai limbi, las-o dracu de treaba laughing.

| supradozadenebunie5 a răspuns (pentru RazvanRms):

Cum spuneam este o tara libera fiecare face ce vrea nu te c**i in gustul omului nu?

| RazvanRms explică (pentru supradozadenebunie5):

Cum sa nu poti sa te caci in gustu omului, daca acel lucru nu-i bun pentru el incerci sa-l indrepti!

| supradozadenebunie5 a răspuns (pentru RazvanRms):

Nu ai cum sa comanzi in locul cuiva da intr-adevar poti doar sa ii explici ca este un lucru care il poate afecta dar mai mult nu ai ce sa ii faci

| RazvanRms explică (pentru supradozadenebunie5):

laughing asa-i, ori ai facut si tu treaba asta la curve?laughing

| supradozadenebunie5 a răspuns (pentru RazvanRms):

Eu nu am ce sa fac la curve ca sunt fata dar in fine oh go on nu cred ca sunt bine venita la curve

| RazvanRms explică (pentru supradozadenebunie5):

Aaaa, scuze ma gandeam ca esti baiat straight face. Tantalau de mine laughing

| supradozadenebunie5 a răspuns (pentru RazvanRms):

Nu este nimic dar tot imi mentin punctul de vedere ca fiecare face ce vrea sunt persoane care se si saruta cu prostituatele deci oh go on

| RazvanRms explică (pentru supradozadenebunie5):

Ti s-a facut asa ceva?

| RazvanRms explică (pentru supradozadenebunie5):

straight face Odata ce-i prietenu tau trebuie sa-i oferi tot ce-ti cere el ca nu-i nimic ciudat sa-i faci un oral prietenului tau happy.Ca odata tot ai sa faci happy ma rog e greu pana incerci prima oara happy cred.

| supradozadenebunie5 a răspuns (pentru RazvanRms):

Probabil nu te contrazi poate voi incerca odata nu zic nu pentru ca nu am de unde sa stiu ce se va intampla in viitor si nu trebuie sa fac ceea ce imi cere el trebuie sa fac ceea ce consider eu ca este bine pentru ca este gura mea limba mea dinti mei deci eu comand pentru elehee hee

| RazvanRms explică (pentru supradozadenebunie5):

laughing Esti funny, imi place de tine laughing.

| supradozadenebunie5 a răspuns (pentru RazvanRms):

Mersi pai in lumea asta atat de trista si macabra nu am ce sa fac decat sa incerc sa le fac pe toate roz

| supradozadenebunie5 a răspuns (pentru supradozadenebunie5):

Vezi ca am postat o intrebare acum vreo 5 10 minute poate iti faci timp sa ma lamuresti si pe mine ca ma contrazic cu uni

| RazvanRms explică (pentru supradozadenebunie5):

Ce intrebare confused

| supradozadenebunie5 a răspuns (pentru RazvanRms):

Este o intrebare postata la dragoste si sex si cauta numele meu oricum nu am primit nici o explicatie care sa imi elucideze misterul

| supradozadenebunie5 a răspuns (pentru RazvanRms):

Nu mi s-a facut asa ceva de fapt nu am lasat sa mi se faca pentru ca dupa ma simteam obligata teoretic sa fac si eu la randul meuwinking si mie nu mi se pare un gest de iubire sa faci sex oral sau sa dai limbi gesturile de iubire se pot face si altfel

Răspuns utilizator avertizat
| b34TdoWnLiV3 a răspuns:

Salut
Sunt baiat..si chiar nu mi-ar place sa ai fac oral unei fete..sa imi faca ia mine da-o in p* mea laughing

| Alexis333 a răspuns:

E foarte placut sexul oral. Nu vad nimic in neregula cu asta.

| RazvanRms explică (pentru Alexis333):

Facut stiu si eu laughing dar sa-l faci unei fete thinking

| Alexis333 a răspuns:

Sunt total de acord cu lucru asta. Depinde de preferinte.