| ovialex9 a întrebat:

Cum pot sa imbat o fata repede? Mshappy

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

Eram sigura ca asta iti era scopul.laughing Tipic pustilor frustrati.
Copilas, te intreb si eu, ce mandrie ai daca o faci cu tipa aia, beata fiind? Te simti mai barbat? Daca da, scuza-ma sa-ti spun, dar esti prost.Presupun ca habar nu ai sa te comporti cu o tipa, astfel incat sa o aduci in acea stare ca sa se culce cu tine, astfel ca te apuci sa faci chestii de genul. Apropo, se numeste viol, intrucat ea, beata fiind, nu are discernamant.
PS.Esti virgin, asa-i?

23 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și ce de ce trebuie să o îmbeți? Care îți este scopul, să râzi de ea sau să-ți bați joc?
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| RXN a răspuns:

Sa zicem ca te cred, cu toate ca la cei 14 ani ai tai...in fine, oricum nu-mi pasa, eram doar ironica in raspunsul anterior, pe care inca il sustin.

| gigiro a răspuns:

Un barbat adevarat nu face sex cu o fleoarta beata. Ce satisfactii vei avea? Eu nu as putea sa ma mai uit la mine in oglinda de rusine si scarba. Dar daca ea te place si are o impresie foarte buna despre tine?

Abh
| Abh a răspuns:

Frumoasa intrebare! Peste cativa ani, probabil ca vei intreba cum poti sa droghezi o fata fara ca ea sa stie? De ce vrei sa o imbeti, nu esti destul de barbat ca sa o prinzi in mreje altfel?

| cristi202 a răspuns:

A imbata pe cineva presupune a face ca acea persoana sa isi piarda vointa proprie, sa isi piarda capacitatea de a judeca in mod corect. Intrebarea se pune: de ce vrei sa faci acest lucru? Si inca repede? Pentru ca nu cedeaza acolo unde vrei tu, pentru ca nu iti da ceea ce tu visezi?
Mai stiu eu o persoana care se ocupa cu astfel de lucruri mirsave. Si nu iti doresc sa ai de-a face cu el. Nu iti doresc sa ai de-a face cu Diavolul. Caci doar el mai face lucruri din astea, sa faca orice posibil pentru a anihila vointa umana

| Alex0194 a răspuns:

Cu alcool

| Contrast a răspuns:

Dar de ce vrei s-o imbeti, daca e treza nu esti capabil s-o "convingi"!?

| MariusPopa a răspuns:

Eu stiu dar nu am cum sa iti dau informatia asta...Esti zapacit? Ai planuri mari?happybig grin

| Xonia a răspuns:

Dai sa bea bere cu paiu.De preferabil Red`slaughing

| Bianca_2742 a răspuns:

Vrei sex si ea nu vrea si tu ai zis gata o imbat.Nu se face chiar asa.

| sunset a răspuns:

Mai baiatule...laughing) ai planuri mari nu?
Ei, eu zic sa ii spui mai bine ca vrei sa faci sex cu ea. Asa zic eu ca e fairplay.
Oricum faza cu imbatatul, nu tine la toate fetele, mai ales daca ea nu obisnuieste sa bea. Nu e o metoda sa imbeti pe cineva...doar nu stiu, sa ii dai sa bealaughing). Poti sa o pacalesti sa ii spui ca e altceva...nu stiu, zic si eu.
Oricum, mult succeshappy

| Pralină a răspuns:

O omule...azi o imbeti maine o droghezi, zau asa! Eventual...mai am o idee imbat`o dar cu cuvinte~_~spune-i chestii dragute romantice nu-i da bere pan i se face rau! Nu asa actioneaza un barbat! poate tine sa o faci azi maine. dar nu pentru tot`deauna! Adica de fiecrea data cand vrei sa faci sex cu ea ii dai sa bea paan nu mai poate?

Sarbatori Fericite!

| Bastet a răspuns:

Ii dai sa bea... L0L

son, i am disappointed...*facepalm*

| Anonim_5618 a răspuns:

Stupid...

| alexdj a răspuns:

Buna! nu incerca asemenea chestii cu imbatatul ca nu tine la toate! am un amic care a facut la fel si a doua zi fata i-a zis ca a violat-o si ca il da la politie! noroc ca avea martori cand ea a spus ca vrea sa faca sex cu el! deci ai grija! pa!

| rockelle75 a răspuns:

Ii bagi sticla pe gat rolling on the floor

| ovialex9 explică:

Pai i-am mai dus bere, dar al dracului ca nu se imbatalaughing, si nu cred ca ar face sex cu mine daca nu e beata. Help pls

| ovialex9 explică:

Roxana, nu, nu suntbig grin

| Sim95 a răspuns:

Scrum in bere, vin, gin, rom etc laughing

| C1p1 a răspuns:

Gen depinde ce bea... o faci si cu cafea, pui scrum de tigare in cafea si o faci muci straight face faci ce vrei cu ea laughing

| ertyui a răspuns:

Sincer. mai bine n`o imbata. Azi ii dai de baut, o imbeti, iar maine? maine e vai de capu tau. Nu te pune cu o fata!

| Snickers_3707 a răspuns:

Ma tu esti nebun? raised eyebrowsraised eyebrows
unii de aici puneti niste intrebari asa aiureaaaaa

| dadudad a răspuns:

Pui scrum de tigara in bere si apoi e varza stiu ca faceam asta la concursurile din excursii care se imbata primullaughing