| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac ca sa nu ma mai imbat din 3 beri? Mi se pare incredibil ca ma ia atat de repede!

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Probabil pentru tine e suficient atat, sa nu-ti para rau...

luciana
| luciana a răspuns:

Of! bautura bat-o vina... cum de poti sa faci asta si cati ani ai? Cum sa faci? Sa NU mai bei! si sotul meu mai bea cate o bere, asa la masa acasa... dar nu face din asta o nevoie zilnica... ii ajunge si atat, cand considera ca ii este cald sau pofta... Nu cred in minciuna si in a-ti face din asta o obisnuinta si un crez... cred mai degraba ca tu trebuie sa lupti cu tine si sa nu cedezi ispitelor de tot felul... refuza-ti o data sa iti cumperi ceva de baut... sa vezi ca vei reusi sa te abtii... si sa vezi atunci, ce bucuros vei fi ca ai reusit macar pentru un scurt timp, sa te abtii... de tine depinde in viata sa stii cand sa te opresti; eu cred ca sigur, vei reusi, dar te rog mai incearca - chiar daca prima, sau a doua oara, a fost un esec... numai bine si astept vesti! lucien

| NimeniCuActe a răspuns:

Dude, conteaza daca ai mancat in ziua respectiva, daca esti obosit, conteaza mai multe aspecte, ce fel de bere bei, cat de des bei si asa mai departe. happy... Oricum parerea mea e ca e mai economic sa te imbeti din 3 bei laughing

| vio a răspuns:

Inseamna ca nu-i de tine bautura...las-o balta...hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Mănâncă înainte întotdeauna!
Așa o să reziști mai mult și te amețește mai greu.
Și lipsa antrenametului își spune cuvântul.
Băutura trebuie să o bei nu să te bea ea pe tine.
Deci, o savurare alcoolică... și atât.
Pa, pa.