| anonim_4396 a întrebat:

Dacă am făcut sex neprotejat cu iubita mea de 3-4 ori in 3 zile consecutive fără sa ejaculez in ea exista șanse de sarcina? Plus ca ea are menstruația la 5-6 zile după ultimul act sexual pe care l-am avut
Aștept un mesaj serios

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Fiind cu 5-6 zile inainte de cilcu menstrual, ea nu mai era in perioada ferila, deci, nu avea cum ramane insarcinata.

Totusi, cand sunt partide de sex consecutine in decurs de cateva, in aceaesi zi, iar fata este in perioada fertila, ea poate ramane insarcinata chiar si fara sa ejaculezi in ea, doar cu sperma ramasa pe teava, de la partida sexuala anterioara.
Nu mai riscati pe viitor, nu meirta sa aveti duerri de cap si probleme, cumpaarti o duuzina de prezervative, ca nu costa mult, dar va usureaza placerea.
.

1 răspuns:
| OanaDs a răspuns:

Daca nu ai ejaculat in ea nu poate ramanewinking dar cel mai sigur datile viitoare foloseste prezervativewinking si astfel nu o sa iti mai faci griji