| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara!
De câteva luni am un nou partener. Ideea este că, la începutul relației sexuale, nu reușea să se excite și să aibă penisul în stare de erecție. Sau, dacă într-un final reușea, partida nu dura mai mult de câteva minute. L-am înțeles și am avut mereu răbdare cu el.
Toate ca toate, până într-o seară, când s-a excitat instant, iar după ce partida a fost una pe cinste, la vreo jumătate de oră am avut parte de o a doua.
Nu știu dacă a ejaculat după prima, însă este foarte drastică schimbarea și nu pot să mi-o explic decât prin faptul că ar fi luat ceva pastile pentru potență.
I-am și mărturisit zilele trecute că utilizez metoda contraceptivelor orale, lucru pe care nu înainte de seara cu pricina.
Menționez că are în jur de 40 de ani.
Cum se justifică această trecere de la o situație la alta atât de brusc?!
Mi-e teamă să nu ia ceva pastile doar de dragul acestui lucru.
P.S: Suntem amândoi responsabili si cu analizele la zi.
Vă mulțumesc și aștept răspunsurile!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si tu cati ani ai?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Hormonii.

| Vântulalb a răspuns:

Noi nu stim ce ingurgiteaza el. Nu ar fi mai bine sa-ti intrebi partenerul? E mai corect daca sunteti amandoi responsabili.