| Gogoasa24 a întrebat:

Bună, deci am făcut un progres, am reușit sa fac azi sex cu acea fata, gândesc un pic mai pozitiv însă nu știu de ce ba se ridica, ba cobora și nu eram asa excitat aproape deloc, aveam doar erectie, pana la urma am băgat-o și m-am terminat, (fata are implant antisarcina și ia și pastile antisarcina, nu are nici o boala). Oare de ce nu eram excitat și ba se ridica, ba cobora? Nu mai sunt stresat, m-am terminat repede însă vreau sa știu dacă pe viitor o sa fie teapana, am făcut într-un beci, era temperatura de 5 grade de fata asta am făcut mai mult preludiu. Dar tot nu știu de ce nu ma excit când vad o fata goala, măcar am reușit sa fac sex pana la urma pentru prima data.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Tot e bine. Este un prim pas. Dar este posibil sau aproape sigur, ca o foarte mare influenta care din pacate a fost una negativa, a reprezentat-o si locatia cat si conditiile in care s-a produs actul sexual :...''am făcut într un beci era temperatura de 5 grade''. thinking In mod absolut sigur cu totul altfel ar decurge intregul proces sexual, daca ar fi intretinut intr-o locatie corespunzatoare d.t.p.d.v. Multa sanatate!

| Gogoasa24 explică (pentru corbulalbrosu):

Posibil sa fie nevoie de un loc mai călduros, am renunțat la pornografie și masturbare măcar, oricum joi ma duc cu analizele la doctor.

Răspuns utilizator avertizat
| Guessxnike a răspuns:

Poate nu a fost momentul potrivit atunciwinking nu ti face griji, mai incerci si vezi ce se mai intampla. Trebuie sa stie si ea putin sa manevreze situatia mai ales ca a fost pentru prima datawinking bafta

| Gogoasa24 explică (pentru Guessxnike):

Da dar eu nu ma mai excit de mult oricum mâine ma duc la urologie