| Gogoasa24 a întrebat:

Deci o întrebare mai am, e normal sa nu fiu excitat de o fata în sensul sa nu mi se ridice când ii vad formele dar sa ma excite și sa am erectie când ma săruta și o ating de sâni și fund?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fata e urâtă?

| Gogoasa24 explică (pentru sierra1):

Da dar problema e ca nu ma excita nici filmele porno și nici fetele de pe Facebook, filmele porno foarte puțin ma excita.

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca este normal sa nu devii excitat si penisul sa nu intre in erectie, in cazul in care fata/femeia este... neatractiva ca aspect general. Iar daca aceeasi fata/femeie este capabila si reuseste sa-ti provoace starea de excitatie in momentul in care : '' (ea) ma săruta și (eu) o ating de sâni și fund?'' inseamna ca esti... pretentios laughing, dar numai atat, nimic mai mult. Sanatate!

| Gogoasa24 explică (pentru corbulalbrosu):

Da dar și când ma uit la un film porno nu ma simt excitat se ridica un pic doar, dar când am sărutat o și am prins o de fund mi s-a ridicat un pic

| CodrutElian1990 a răspuns:

Fiecare barbat este atras intr-un anumit fel de partener, se excita la stimuli diferiti. Atata timp cat, atunci cand corpurile iau contact, te exciti, este ok. Normal nu stiu daca este, deoarece un barbat se excita si (sau mai ales) la stimulii vizuali, nu numai tactili. Da e bine atata timp cat penisul poate fi adus in pozitie de lupta, indiferent de stimuli.

| Crackman a răspuns:

Da, este normal

| mdc98 a răspuns:

Din cauza filmelor porno.

| taciterogdingura a răspuns:

Nu este absolut nicio problema rege. Nu ar trebui sa te simti prost ca nu te 'excita' cum arata cineva. Fiecare om are preferinte unice si daca pe tine nu te excita sa vezi, este perfect ok.