| SamsungElectronics a întrebat:

Bună seara

De ce aproximativ toate fetele au contul privat pe Instagram?

Și de ce toate fetele în ziua de astăzi sunt cu băieți?

Ce se întâmplă?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De ce aproximativ toate fetele au contul privat pe Instagram?
bravo lor, ma bucur de asa, decat sa primesti mesaje de la toti obsedati sexuali sau poze mai bine asa.
Și de ce toate fetele în ziua de astăzi sunt cu băieți?
Unele sunt si cu fete sa știi

| Wr3nch a răspuns:

1. Ca nu vor sa se uite oricine la pozele lor.
2. Nu is toate. Unele is cu fete, altele nu vor relatie.

| Goete a răspuns:

Ai pierdut trenul, doar asta se intampla

| helpforyou a răspuns:

Motive:

Confidenţialitate: Mulţi oameni, indiferent de gen, aleg să îşi păstreze conturile private pentru a-şi proteja confidenţialitatea online. Ei pot dori să îşi limiteze accesul la informaţiile lor personale doar la anumite persoane, cum ar fi prietenii şi familia.

Siguranţa online: Conturile private pot ajuta la protejarea siguranţei online a utilizatorilor. Astfel, persoanele care au conturi private pot fi mai protejate împotriva abuzurilor şi hărţuirilor online, deoarece doar persoanele aprobate pot vedea conţinutul lor.

Controlul asupra conţinutului: Persoanele care au conturi private pot avea mai mult control asupra conţinutului pe care îl postează şi asupra persoanelor care au acces la acest conţinut. Astfel, ele pot avea mai multă libertate în a posta conţinut care le interesează şi în a controla cine îl poate vedea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au falsa impresie ca sunt importante, problema nu e la ele, problema e la baietii/barbatii care le venereaza ca pe zei, sti vorba aia, nu e prost cine cere, e prost cine ofera.
Daca ar primi atentie doar pe merit nu ar mai sta treaba asa.

| Hypefox a răspuns:

Daca nu prinzi prada, nu mănânci...