| SamsungElectronics a întrebat:

Bună seara

Nu mai suport, ori unde merg numai cupuri văd, ce dracu se întâmplă în pui mei?

Este ziua cuplurilor?

Toate fetele au iubiți în ziuă de astăzi este enerveant și frustrat când vad asta, îmi vine sa dau cu pumni în perete de nervi, sau sa stau în casa sa nu mai ies deloc pe afara, decât la lucru și atât,

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este ziua celor care stiu sa-si faca o relatie.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Stai relax ca 80% sunt fake

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Tu te respecți pe tine? Tu te apreciezi pe tine?

| Mayhem666 a răspuns:

Chill. Nu inteleg de ce te-ai enerva pentru relatia altcuiva. Chiar atata invidie sa existe in tine? Sheesh.

| CleanHeart a răspuns:

Și ce are?
Mai băieți chiar și fetele care nu au încredere în ele, nu suntem făcuți să fim singuri, suntem făcuți să iubim și degeaba se aruncă invidii și cuvinte urâte pe cupluri, toți își pot face o relație, problema e la oamenii ce aruncă cu săgeți, nu fac nimic sa își dezvolte domeniul ăsta al iubirii dar sa zicem că nu se uita nimeni la noi, că toți îs pretențioși și fraieri e ușor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

God! Sincer chiar nu voiam să mai răspund la astfel de întrebări și nici să nu mă mai implic să dau răspunsuri la astfel de întrebări, dar din nu știu ce idiot de motiv, m-a găsit să citesc ceea ce răspund alții, evident și tu.

Evident că la prima vedere ar părea niște sfaturi ok, asta exact i-aș fi răspuns și eu băiatului să se axeze pe el și bla, bla, but, tu ești văd obsedat de această slăbire, man, ai în cap doar slăbire, ceea ce la prima vedere iar nu ar fi ceva rău, wtf, cui nu-i place să fie sănătos într-un corp sănătos, dar eu observ că tu ești obsedat de treaba asta, aici nu e doar un sfat, aici e obsesie de-a ta și eu cred că tu ai fost la viața ta mai complexat decât noi toți ceilalți grași, altfel nu-mi explic cum de toate sfaturile tale se îndreaptă către sală și slăbire. Și până la urmă e părerea ta și ar trebui să ți-o respecte băiatul, dar din nu știu ce motiv, eu nu ți-o respect, mie nu-mi place dragă cont și ahhh, dacă nu-mi dai block, chiar am să te urmăresc de acum înainte ca un stalker care e obsedat de cineva sau ceva. Clar ăla ești dumneata pentru mine. laughing Din nu știu ce motiv, chiar mă irită sfaturile tale. laughing)

Hai să-ți vând și niște contraargumente, băiatul poate face tot ce ai spus tu aici, poate fi prințul deparazitat, parfumat și tonifiat, însă ai omis că degeaba are toată carcasa, poate fi și plăcut chiar și ca și caracter, but, dacă lui spre exemplu îi pică una cu tron, bă da-i pică, că așa le mai pică oamenilor câte unii cu tronc, ce dracu face el cu mușchiuleții de la sală și chiar cu dinți albi de imaculați, ba chiar cu contul baban și cu zâmbetul retardat de pe buze laughing) nada, man, degeaba.

Ceea ce vreau să subliniez este că tu îi dai sfaturi de a câștiga muște, băiatul ăsta, nu suflete, nu oameni. De fapt până la urmă, nici nu-i garantează nimeni chiar și cu tot arsenalul că va câștiga un suflet. :/ Pt că până la urmă dragostea asta e cam tot o loterie happy Evident că omul a întrebat deci fiecare a sărit cu sfatul, dar cum spuneam, mă repet din nu știu ce motiv, sfatul tău nu-mi place și mi se pare superficial.

Deci, bă, dragă cont care ai scris întrebarea acum laughing ascultă aici, dacă vrei să câștigi suflete, nu muște, clar nu asculta de omul ăsta. happy Clar o îngrijire a ta per total, va reprezenta un atu, clar cu cât investești mai mult în tine, cu atât vei cere mai mult și vei avea pretenții mai mari de la aia care ți va fi iubită, dar clar nu investi doar în aspect și gata o să crezi că femeile or să tragă la tine, doar muștele, cum spuneam mai sus. Femeile mai vor și creier, mai vor și minți, ba chiar de la bărbați, în vremuri grele ar vrea un stâlp ca pe timpuri, să știe că în vremuri grele se pot baza pe ei, pe bărbații lor până la urmă, acum că tu ești puști și te gândești doar la aspect e și ăsta un adevăr și la fel aici ca și nenea ăsta, te îndemn să lucrezi și pe aspect tot ce se poate lucra pentru a te pune pe tine în evidență și cea mai faină versiune, dar dacă lucri doar la aspect și nu și la minte, ba chiar caracter, ba chiar personalitatea ta în ansamblu, nu te aștepta la femei de vază. Cum spuneam ceea ce investești până la urmă în tine, aia și primești și aia și ai tupeul în final să ceri. Deci dacă investești doar fizic, cere doar fizic și de la o femeie, dar dacă mai vrei și capul unei femei, inima sau caracterul ei, va trebui să lucrezi și tu cu ale tale.

| OmBanal33 a răspuns:

In ultima perioada tot frecventezi aceleasi intrebari, pe acelasi subiect, lumea iti raspunde, se pare ca tu ignori aceste raspunsuri, ca tot apar intrebari asemanatoare.
Daca in tot acest timp ai incercat sa iti faci o relatie si tot ai fost refuzat, ma gandesc ca ori este vina ta ori este locatia aleasa de tine.