| SamsungElectronics a întrebat:

Bună seara!

De ce fetele în ziua de astăzi se uită după frumusețea exterioară și nu cea interioară? Nu înțeleg ce se întâmplă ☹️

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se uita, dar daca nu o ai nici pe ea, ce sa gaseasca atunci la tine?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiindcă așa s-au uitat femelele de 1 milion de ani. Aceasta a generat niște copii cu vitalitate deosebită.

| Drimmero a răspuns:

Toti facem asta, iar asta e de cand lumea.

| Holiday a răspuns:

Oare de ce toti loser-ii au impresia ca ar avea "frumusete interioara"?! Si mai exact ce ar fi aia, ai matele fosforescente, sau?!hee hee

| anonimuIl a răspuns:

Și ce să facă una cu frumusetea interioară a bărbatului?

| Goddessss a răspuns:

Si băieții din ziua de azi sunt sfinți sau cum?
si cu siguranță dacă ești mediu te poate cauta cineva

| Willis a răspuns:

Ai uitat să spui și de, frumusețea portofelului, să fie cât mai plin de bani.
Pentru că vor să o ducă bine, fără stres și servici să se trezească la 5 dimineața, să aibă șef la "chiar".

| Goddessss a răspuns (pentru Willis):

Ti-as zice ceva, dar te-ai ofensa.
atâta ura si generalizare fata de femei, doamne feri

| Willis a răspuns (pentru Goddessss):

Asta este valabil pentru cele în cauză...
Mai sunt și care gândesc normal, dar puține...

| Goddessss a răspuns (pentru Willis):

Generalizarea nu e ok.
Probabil tu ai atras femei de genul.
Si ar trebui sa-ti pui un semn de întrebare de ce atragi tu asemenea femei. orice acțiune are un efect.
si eu pot spune ca toți bărbații sunt violenți, ceea ce e clar greșit.
Înțelegi unde bat?
de o luam după tine, toate femeile stăteau la cratiță, si erau întreținute de bărbați.
adevărul e ca majoritatea se descurca singure, au un job decent si bărbatul probabil le mai ajuta la nevoie.
doamne ce generalizări.
si alea care fac cum fac, foarte bine.
prostul i care da nu care cere.
'' dar puține ''
ai întâlnit tu atâtea femei?
ma îndoiesc.
nu mai zic nimic

| Bazzed a răspuns:

Asa e din totdeauna și pana la urmă și bărbații fac asta

| Bogdanel27 a răspuns:

In general toți la prima vedere ne atrage exteriorul asta o putem spune toți, pentru că așa te și apropii la început îți place aspectul fizic apoi psihic. Dar în ziua de azi foarteulte fete fac totul pentru a ieși la o piscină, vacanță, să se vadă gros dintr-un x5-sau mai știu eu ce mașină performantă dar pe interior sunt goale iar noi că și bărbați le folosim, apoi tot ele se plâng dc au ajuns numite "materialiste"

| RAY a răspuns (pentru Bogdanel27):

Barbati doar asa pot avea accses la sex