| Aannaa88 a întrebat:

Buna seara! De un an ma chinui sa raman insarcinata. Sotul meu are fimoza, oare asta sa fie problema?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Trimite-ti sotul la UROLOG, sa-l opereze si dupa aceea puteti sa faceti sex, ca sa ramai gravida.

| dullcat a răspuns:

Mergeti la medic sa aflati care e problema.

| andrey69 a răspuns:

Pai mergeti amandoi si faceti testele de fertilitate si probabil acolo va va spune unde este problema.

| ziustin a răspuns:

Nu are treaba cu fimoza. Sperma normal ca trece. Plus ca daca in momentul in care el o scoate din tine, sperma curge, ti-ai raspuns la intrebare ca nu este de la fimoza. Pot sa fie alte probleme ori la tine ori la el, asa ca mai bine va duceti la medic.