| ZambesteRoxyTeIubeste a întrebat:

Buna seara dragilor! Ofer fundita daca ma ajutati cu ceva. Nu stiu ce sa mai cred. In seara aceasta am iesit afara cu prietena mea cea mai buna, cu prietenul meu, cu varul lui si cu inca un baiat, prietenul meu l-a trimis pe varul lui sa ma i-a pe mine si pe prietena mea de la magazin in timp ce el ne astepta mai in josul orasului, apoi am inceput sa ne plimbam iar eu eram pe tocuri si nu puteam merge prea repede, iar el in loc sa stea in spate cu mine, a mers mai in fata cu prietenul acela al lui, iar eu am ramas mai in spate cu varul lui si cu prietena mea, apoi el l-a trimis pe varul lui sa stea cu mine si cu prietena mea pana cand se intoarce el cu prietenul acela al lui care mergeau dupa iubita prietenului lui, eu m-am enervat si am plecat acasa deoarece nu trebuia sa ma lase asa, si putea sa vina el dupa mine la magazin asa cum s-a dus dupa iubita prietenului lui, in drum catre casa a oprit un vecin si m-a luat cu masina pana acasa, un coleg de-al iubitului meu m-a vazut si l-a sunat sa-i spuna, apoi el m-a sunat pe mine, mi-a zis ca el nu e prostul meu sa imi bat joc de el, si mi-a zis ca el nu m-a bagat in seama ca eu nu l-am bagat prima pe el in seama, apoi cand am intrat pe mess ne-am certat si mi-a zis ca nu-l mai intereseaza ce fac eu, dar inca nu a scos dintr-o relatie. Ce sa mai cred?sad.ce pareri aveti de ce a facut asta? ..Chiar nu stiu ce sa mai cred :-

17 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Hai ma vampire diarie.Copii nesabuiti.Voi vreti dragoste dar vreti barbati prosti si romantici. Pune mana si mergi de acum inainte, ca sa nu mai ramai in urma.Eu nici nu ma uitam la tine, printesa barbie ce esti

| ZambesteRoxyTeIubeste explică (pentru Narfundo):

Ha, ha ce sa zic oh go on frumos raspunswinking

| asclepius a răspuns (pentru Narfundo):

Sustinere totala straight face sunt de acord cu tine nu ma vad pe mien barbat sa ma opresc sa stau langa o fata daca ea nu s a gandit bine cu ce sa se incalte... in fine trebuie sa fii prostut si romantic ca sa zic asa, dar combinatie ca asta nu existathinking

| BonneLess a răspuns:

Greseala este a lui si cred ca nu s-a mai vazut de mult cu prietenul lui si vroia sa vorbeasca cu el. O parte din vina este si a ta pentru ca te-ai dus cu masina cu acel baiat si pe iubitul tau l-a deranjat foarte tare.

| hotdesire a răspuns:

E nesimtit si isi bate joc de tine. Daca ai iesit cu el, trebuia sa stea cu tine.

| dgeko a răspuns:

In concluzie o simpla cearta care (pun pariu) ca pana dimineata va fi rezolvata.

| Strumpfi a răspuns:

O fi avut el senzatia ca nu l-ai bagat in seama si a vrut sa se razbune!
A fost nesimtit cu totul.Si-a trimis varul sa va ia si tot pe el l-a trimis cu voi la magazin. Poate doar a vrut sa para mare "smardoi" in fata prietenului sau.O sa vina tot el cu coada intre picioare la tinee daca o sa vada ca nu-l bagi in seama!
Te pup!:*

| ZambesteRoxyTeIubeste explică (pentru Strumpfi):

Sper sa vina..si eu te pup :* si multumesc

| Strumpfi a răspuns (pentru ZambesteRoxyTeIubeste):

N-ai pentru ce!:*:*

| Cristi_Sporiș_1994 a răspuns:

Vezi tu aici intervine orgoliul masculin care il impiedica sa isi recunoasca greseala si anume ca te-a ignorat. Totusi poate ca nici tu nu i-ai acordat prea multa atentie si asa a intrervenit aceasta situatie. Bine inteles ca ceea ce i-a spus colegul lui este interpretabil "Ba frate s-a urcat in masina la unu" Bineinteles ca lui nu i-a picat bine sa auda asta. Ar trebui sa vorbesti cu vecinul tau sa va intalniti toti trei si sa lamuriti situatia. Daca el chiar da semne ca nu mai vrea sa continue inseamna ca asta vrea. Da-i o pauza cel putin pentru o perioada, cat sa vada cat de rau ii este fara tine si apoi o sa se intoarca la tine. Din moment ce nu a scos relatia asta inseamna ca te iubeste, asa ca aveti o discutie serioasa pe tema asta si lamuriti situatia. nu uita funda tongue

| Vlad327 a răspuns:

Pai despartete de el si vezi dupa aia ce face daca se intoarce inseamna ca ii pare rau daca nu se intoarce ai facut cel mai bun lucru ca te-ai despartit de el

| RoxxRoxanne a răspuns:

Buna! Poate el totusi tine la tine, dar ceva il retinea sa faca primul pas. Poate ii era rusine de prietena ta si intai ar fi trebuit sa ii spui si tu de ce ai reactionat asa. Sau poate el doar a vrut sa isi bata joc de tine, dar din moment ce nu a scos ''dintr-o relatie'' ceva il leaga de tine.

| ZambesteRoxyTeIubeste explică (pentru RoxxRoxanne):

Pai prin prietena mea l-am cunoscut pe el.ei se cunosc de mai mult timp de cat mine

| RoxxRoxanne a răspuns (pentru ZambesteRoxyTeIubeste):

Nu te-ai gandit caci poate el tine si la prietena ta si nu poate sa isi arate dragostea fata de ea deoarece ea are prieten?

| Narfundo a răspuns (pentru ZambesteRoxyTeIubeste):

Ce ma sunteti scosi din happy tree friends? Ce rusine? Ce modestie? Daca ii place de tine vorbeste cu tine. Dragoste cu sila nu exista.PA

| ZambesteRoxyTeIubeste explică (pentru RoxxRoxanne):

M-am gandit..si nu stiu ce sa cred.straight face