| bianca927 a întrebat:

Buna seara. Este normal sa imi intarzie menstuatia? In februarie am facut sex pentru prima data si dupa au mai fost cateva ture (protejat). Oare sa fie din cauza hormonilor?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai avuts ex neprotejat, chiar si pentru 10 secunde, atunci este posibils a fie o sarcina.
Dar cum nu stim ce fel de ciclu ai tu, chiar nu ne putem pronunta daca este o sarcina, o intarziere, sau doar un ciclu neregulat.

| ywar a răspuns:

Biencuta..deci nu te-a regulat cum trebuie. Da-i un cap in gura.

| gamingrs a răspuns:

Daca prezervativul nu era spart sau gaurit nu prea are cum...