| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, am o nelămurire. In 20 februarie am facut prima data sex cu iubitul meu si de atunci am mai facut-o de cateva ori. Acum am niste mâncărimi in zona intimă, oare care este cauza?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună, ai luat o boala transmisibila sexual o candida după simptomele pe care le descrii, sexul a fost protejat sau nu? Mergi urgent la medicul ginecolog impreuna cu partenerul cu care ai facut sex, trebuie sa luati amindoi tratament si pe perioada tratamentului nu face ti sex deloc, ce varsta ai?

| Goete a răspuns:

Cu, sau fara prezervativ?

| Ka0ru a răspuns:

Posibil sa ai vreo infectie micuta, normala dupa primele contacte pentru ca ai introdus un corp strain acolo si ai zapacit bateriile. Ia de la farmacie o lotiune intima de spalat, calmanta si o crema clotrimazol care se aplica intern si extern pana cand dispar simptomele, si dupa ce dispar mai tii vreo 2 sapt tratamentul

| davidadrianvladut1 a răspuns:

Trebuie să te dai cu o cremă specială luata de la farmacie... Este din cauza sexului brutar

| Goete a răspuns (pentru davidadrianvladut1):

Dar n-a spus ca iubitul ei e brutar
Cum ti-ai dat seama de profesia lui din faptul ca pe ea o mananca in ****?

| davidadrianvladut1 a răspuns (pentru Goete):

După mâncărime... De la frecare de zonele genitale.

| Goete a răspuns (pentru davidadrianvladut1):

Nici nu intelegi despre ce vorbesc.

| ywar a răspuns (pentru Goete):

E vai de fcsb-ul lui. Limba noastra-i infundataaa laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru davidadrianvladut1):

A facut sex cu un brutarlaughing vai de capul tau de tîmp