| Adrian6121995 a întrebat:

Buna seara, femeia cand are orgasm, in timpul partidii de sex sau dupa?

8 răspunsuri:
| Sexualitate a răspuns:

Dacă e să aibă, are (în timpul "partidei"). Dacă nu, nu-i o dramă. Mai are vreme...

| RAY a răspuns:

Tu ai orgasm dupa sex? logic ca toata actiunea are loc in timpul sexului

| corbulalbrosu a răspuns:

Orgasmul este placerea resimtita la finalul sexului si reprezinta o eliberare "explosiva" de placeri intense, este daca se poate zice asa "cireasade pe tort" Putine femei ajung la orgasm doar datorita miscarilor coitale! Exista diferite modalitati de traire subiectiva a orgasmului la femei. Sunt femei, mai ales in cazul celor neexperimentate, care traiesc o stare de excitatie crescuta, cu multiple senzatii placute insa fara a atinge un orgasm intens. Apoi sunt femei la care actul sexual genereaza o crestere rapida a starii de excitabilitate, stare incununata cu un orgasm unic si intens chiar la finalul reprizei de sex. Si sunt femei care au orgasme multiple....de pana la 6-7 orgasme succesive pe parcursul a cateva zeci de secunde.

| LoveSleep a răspuns:

Păi uite, să-ți dau un exemplu.
Tu faci sex cu ea sâmbătă seara. Nu se întâmplă nimic.
Duminică la 10, fata se duce la biserică. Pe la 11 are orgasm.
Deci, după.

| SuckTheGod a răspuns (pentru LoveSleep):

Si culmea... are orgasm exact cand isi ia limba-n gura cu icoanele.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cazul tau...inainte

| Valy9999 a răspuns:

Dupa!