| anonim_4396 a întrebat:

In decembrie am terminat o relatie si de atunci nu am mai avut contact sexual. De aproape 3 luni am o relatie cu o alta fata. Ea este inca vrigina si nu vreau sa ii cer sa faca ceva pana nu o sa fie pregatita si o sa ceara singura. Porblema este ca am tot mai des erectii, de multe ori dureroase si nu stiu cum sa ma controlez. Si in preajma ei imi este tot mai greu sa ma abtin. Ce as puteas sa fac, un ceai, un medicament care sa ma scape de pofte. Astept o parere. Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu stii ce sa faci? :o
din cand in cand mai e necesara si masturbarea, nu-s adeptu ei, da in unele situatii trebuie

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu nu nuorganismul isi cere drepturile iar tu ca barbat este lamentabil sa astepti dupa pasarica daca fata nu e pregatita rupe urgent legatura cu ea si cautati una deschisa la sex

| corbulalbrosu a răspuns:

Singura rezolvare cu adevarat eficienta este masturbarea.Ai mai putea incerca sa consumi inaintea intalnirilor cu ea 1- 2 beri care in cazul unora se pare ca afecteaza erectia.

| Emilian65 a răspuns:

Nu ai ce face. Astea sunt fenomenele care se produc la un baiat cand saruta, cand mangaie o fata si cand se abtine sa nu faca sex cu iubita lui.

| e1xtz a răspuns:

N-a fost cea mai inteleapta alegere sa iti faci iubita virgină dupa ce ai avut o relatie in care ai avut o viata sexuala activa.
Virginitatea, desi in esenta este o bucata de pielita, si multe femei ajung poate sa aibă si 20 de parteneri dupa aceea pana la căsătorie...prima oara are o semnificatie aparte.

Daca ai ales asa, te poti astepta si la un an pana sa fie pregătită, si nici asa nu este neapărat sa fii tu primul, poti sta cu ea o perioadă oarecare de timp si pe teama, neîncredere, etc, sa nu o faceti si sa se ofere altuia intr-o luna dupa tine, totul este posibil.

Dar daca vei ajunge la 'piersicuta', pana atunci dusuri reci, masturbare si purtat frumos cu aleasa, sa simta încrederea necesara pentru a ti se dărui si trupeste.