| anonim_4396 a întrebat:

Am o relatie cu un tip de aproximativ 6 luni. Eu am 19 ani iar el 27 ani. Problema este urmatoarea. In vara, pe la inceputul relatiei totul era bine, aveam contact sexual protejat aproape zilnic. Situatia asta a durat undeva la 4 luni. In prezent nu sunt foarte multumita de el, in sensul ca ma astept sa ne culcam impreuna mai des si nu e asa. Are erectie o data de 4-5 zile iar daca incercam mai devreme de intervalul asta nu reusim nimic. Nu vreau sa ma despart de el pentru ca nu este asta un motiv, tin foarte mult la el insa ne mai existant acest contact dintre noi doi dupa parerea mea totul se duce... si mai devreme sau mai tarziu ne vom desparti. Care credeti ca este motivul? M-am gandit ca poate ma inseala si de asta nu o mai poate face cu mine fiind obosit "de la alta" insa nu e asa, chiar nu ma inseala. Voi ce parere aveti? Poate avea probleme mai grave? Ar trebui sa consulte un medic? Ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| AlexMirel a răspuns:

Spune-i sa ia viagra

| Lulu5 a răspuns (pentru AlexMirel):

Nu cred ca ar accepta laughing

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Stilul, timpii, ritmul si intensitatea stimulilor si satisfactiilor difera de la ins la ins, si de la femeie la femeie. Hrana de calitate, odihna, nu tigari, preludiu tandru, dialog, stimulare manuala si orala si poate poate. Nu il acuza si nu ii reprosa. Daca are o perioada mai grea si e stresat, trebuie si tu sa il intelegi si sa il ajuti. Viagrase ia numai cu prescriptie medicala, e riscant sa fac stop cardiac! Nu va jucati cu asa ceva! Eventual un pahar de vin rosu inainte cu 20 de minute.

| mihai69 a răspuns:

Există și „nepotrivire de caracter"... Din păcate, e clar că nu sunteți compatibili.

| Lore1 a răspuns:

Esti de 6 luni împreună cu el eu zic ca ar trebui sa ii zici in fata.
Și daca nu iti da nici un semn ca te înșeală si el e simte nasol sa se duca sa consulte un doctor.
Va doresc succes.

| Lulu5 a răspuns (pentru Lore1):

Am discutat cu el. L-am intrebat daca ma inseala si e clar ca a negat, nu-mi da motive sa cred ca ma inseala de fapt... Se simte nasol, adica il simt ca ii pare rau ca nu ma poate satisface si-mi pare si mie rau ca il pun in situatia asta.