| TotEu21 a întrebat:

In urma actului sexual mi s-a rupt ata, iar penisul a ramas decalotat chiar si cand e in stare flasca. Pielea a ramas stransa in jurul lui si ma deranjeaza putin, iar capul este foarte sensibil la atingeri. Ce imi recomandati?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Spalat bine cu apa calda si sapun dupa fiecare urinare si in cateva zile trece!

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa-l clatesti bine cu apa calduta, si sa incerci sa tragi la loc preputiul ca sa-si indeplineasca rolul de a proteja glandul. Nu prea inteleg ce "performanta" ai reusit sa faci de a ramas preputiul blocat undeva in santul balanopreputial. Sa nu fie de fapt vorba de un fel de parafimoza deoarece in acest caz chiar ca devine necesara consultatia medicala. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Spala-te cateva zile cu apa si sapun si unge capul penisului su alifie de galbenele si in cateva zile se va rezolva problema.

| Messi120 a răspuns:

Nu va suparati, ce boala prestati?

Ps:Ai nevoie de o decapitare.