| JustStitch a întrebat:

Buna seara, intrebarea adresata fetelor in special. Ati avut vreodata relatii de prietenie cu beneficii cu baieti, doar pe baza sexului, sa va vedeti doar pentru sex si nimic mai mult?

Răspuns Câştigător
| VelicanEmilia a răspuns:

"Prieteni cu beneficii"? Pai hai sa-ti spun ceva. Domnisoarele astea care fac asta, ori is foarte proaste, ori prea îndrăgostite de respectivul(fiind foste) si crezand ca prin sex il pot aduce p'ala inapoi ori is nimfomane. O fata, femeie va pastra bariera aceea doar a prieteniei, fara implicatii de alt tip.

7 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Violento, stii ce parere au varianta masculina a ta despre femei? Ca ganditi aceeasi, din pantaloni, versiunea feminina. ( eu nu sunt atat de misogin cum ma crezi si din ce am citit e doar faptul ca sunteti mult mai dezvltate pe partea sentimentala, dar deja te plictisesc, nu? )

@JustStitch - lumea e plina de minuni, insa nu sta sa le cauti. Vei gasi femei care o fac strict pentru bani ( doar e meseria cea mai veche, nu?), femei care isi inseala sotul si de fata cu el, femei disperate, dar care vor sa fie abordate - cum altfel, sa sara ele? -, femei care vor stii sa iti ofere afectiune si vei crede ca vor mai mult, dar de fapt asa sunt ele, foarte emotive etc.

Se pot intampla multe, tu nu cauta un tipar anume de comportament - servicii. Nu iti limita viziunea, pentru ca s-ar putea ca ceea ce ti se potriveste sa nu fie ceea ce iti imaginezi si va trebui sa faci si tu compromisuri si partenerul/ partenera compromisuri.

| darrio2007 a răspuns (pentru stef87):

„stii ce parere au varianta masculina a ta despre femei? Ca ganditi aceeasi, din pantaloni, versiunea feminina."

Aici te vaitai administratorilor. Dar tu ai scris mai sus asa ceva.

https://www.tpu.ro/......asiste-si/

| stef87 a răspuns (pentru darrio2007):

Te rog eu, nu fi absurd, nu face pe analfabetul functional, ca nu esti! Stii foarte bine ca tocmai ce am scris acolo am facut si aici, i-am aratat obrazul ca nu stie decat sa fie instigatoare la adresa barbatilor si tot pe noi ne face cu probleme. Plus, i-am demonstrat ca nu gandesc misogin cum fac altii si stiu mai multe poate si decat ea. Daca nu sunteti capabili sa intelegeti ironiile ca ceva constructiv, mai bine tineti-va gura, nu fiti aparatorii unei persoane care are probleme mari pe plan psiho de a ajuns sa vada in barbati niste dusmani.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu m-a interesat niciodata sa fac sex pentru satisfactia unui baiat.

Noua fetelor nu i se scoala nimic, deci noi nu functionam ca voi cu creierul de pantaloni.
Pentru noi este extrem de importanta o relatie sentimentala si dupa aceea ajungem la sex.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu cred ca exista asa ceva.Sexul duce foarte des la complicatii pentru unul din parteneri, pe langa sentimente care tin mai mult decat actul in sine.

| sofisis a răspuns:

Da. Am avut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu și nici nu aprob ideea de "prietenie cu beneficii".