| Andreiut96 a întrebat:

Hei lume! Ati avut vreodata relatii de prietenie cu beneficii, bazate strict pe sex? Merita o astfel de relatie?

Răspuns Câştigător
| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Dacă poți să faci asta fără ca unul dintre voi să nu se atașeze în timp, ok.
Dar sunt cazuri rare și evident pana găsești o persoana care sa fie de acord cu asta.
Ca în timpul ala nu gândești doar fizic ci și pshihc, emoțional, etc.

9 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Da eu astfel de relații am, le recomand

| ania a răspuns:

Nu, nu merita, orice fata se simte doar folosita într-o astfel de relație. A exploata pe cineva duce la o vinovăție obositoare pe termen lung.

| dullcat a răspuns:

Buna.In niciun caz nu merita. Aproape intotdeuna unul din cei doi implicati ajunge intr-o pozitie cat se poate de nasoala in urma unei astfel de relatii.Deci mai bine nu.

| dullcat a răspuns:

Anonim3215 nu te-ai plictisit sa iti detaliezi viata sexuala pe aici? Mi-e mila de nevasta ca a ramas cu tine, desi ai inselat-o timp de 10 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut posibilitatea( sau poate încă am). Dar am refuzat. Sunt un bărbat care ma respect ca om și consider ca nu merita sa îmi bat joc de mine umblând cu toate femeile isterice.

Am exemple la mine în bloc, vecine la 60 ani care se dau la mine, rânjesc ca proastele când mă văd deși eu am 32 ani. Înțeleg ca sunt un bărbat bine, ma întrețin, practic sport ( ciclism) si nici căsătorit nu sunt. Dar cam aiurea sa iti fluture din gene o femeie de aceeași vârstă cu mama. Penibile au ajuns sa fie femeile ( unele), jalnice, fără un pic de bun simț. Decât cu asa ceva, mai bine îmi fac laba.

Si sa vezi ce răzbunătoare sunt femeile acestea când sunt respinse. Cu doua dintre ele am ajuns de 5 ori la poliție pentru ca într-un final sa fiu lăsat în pace. Dintre care o plângere a fost de încadrare penală. Ce sa facem? Femeia când deja duce lipsă și nu obține ceea ce dorește, devine foarte răzbunătoare. Nici urat nu e bine sa fi ca bărbat, dar nici prea frumos.

| just4ubr2015 a răspuns:

Da merita daca ai bani poti avea orice bunaciune mai ales daca e si prospatura e si mai ok

| Continchiscontsters a răspuns:

Nu. Niciodată în viața mea nu ași accepta așa ceva. Nu Și Nu. Eu nu sunt de folosit și nici de șters pe jos. Vrei sa fi cu mine? Vrei sa mergem pe aceleași drum indiferent de câte obstacole și de probelme vom da în viață? Ori trecem împreună prin ele ori lupt eu de unul singur nu am nevoie de niciun prieteni cu beneficii și alte rahaturi.