| dragumaria a întrebat:

Bună seara! Menstruația în august mi-a venit pe 27. Pe data de 16 septembrie, eu și iubitul meu ne-am masturbat, iar eu, fără sa îmi dau seama, mi-am introdus o singura data degetul în vagin, mana era uscata, dar îl masturbasem pe el. De când a început școala sunt stresata și am un program încărcat. Menstruația tot intarzie sa apară, am dureri de sâni și ma doare sub burta, o durere ca si cum as avea febra musculara. Credeți că poate fi vorba despre o sarcina sau menstruatia a întârziat din cauza stresului și urmează sa vina?

Răspuns Câştigător
| Bobbi1234 a răspuns:

Poate intarzia pentru ca esti stresata cu scoala. Se nu exista fete la care sa nu le intarzie niciodata. Stai calma ca totul se rezolva. Sunt sigut ca nu e vorba de sarcina.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu va mai jucati cu organele sexuale la anisorii astia, cand habar nu aveti ca este imposibil sa ramai gravida cu degetele, sau mainile!

Dupa cum vad, tu nici nu ai habar ca ai ciclu de tip NEREGULAT, de aceea vine cand vrea el si nu se poate numii ca a intarziat, odata ce principala lui caracteristica este sa vina aleator.

Atentie, avand un ciclu de tip NEREGULAT trebuie sa te informez ca: NU exista aplicatie pe lumea asta, sau calendar care sa-ti calculeze urmatorul ciclu menstrual, ovulatia si perioada fertila, fiindca o aplicatie nu poate sa ghiceasca ce se intampla in corpul tau, asadar, orice partida de sex trebuie sa fie facuta cu PREZERVATIV, ca sa nu ramai gravida.

| dullcat a răspuns:

Buna.Asta intrebai si in august.Din moment ce nu te inveti minte, esti libera sa mergi la farmcie si sa cumperi un test de sarcina pe care sa il faci la 10-14 zile din ziua in care ti-a intarziat menstruatia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună seara, cel mai bine ar fi să cumperi un test de sarcină de la farmacie sau să îți faci o consultație ginecologică. Însă, după simptomele pe care le prezinți, durere sub burtă și dureri de sâni, este cel mai probabil ca menstruația ta să întârzie.

| DorinaK a răspuns:

''eu și iubitul meu ne-am masturbat'' Vai ce frumos!

| Bobbi1234 a răspuns (pentru DorinaK):

Romantic nu?

| DorinaK a răspuns (pentru Bobbi1234):

Absolut.

| Bobbi1234 a răspuns (pentru DorinaK):

????