| biancaasrca a întrebat:

Buna seara. Noaptea asta am iesit cu un baiat, a venit dupa mine cu masina, totul bine si frumos. Eu credeam ca mergem sa ne plimbam, dar el a inceput sa imi puna mana pe picioare si spunea ca vrea sa ne uitam la film, mai exact la 365 de zile.Tot asta imi repeta,sa mergem la mine acasa. Am mers la mine,deoarece pur si simplu a intors masina,nu mai aveam incotro. Am mers la mine acasa,ne-am pus in pat si incepe sa ma atinga, sa imi puna mana pe picioare, pe sani, etc. I-am spus ca nu am chef de prostii si incercam sa ii iau mana de pe mine. Apoi imi punea numai intrebari ciudate, ca de exemplu daca am mai avut prieten, daca mi-am inceput viata sexuala. Eu ii raspundeam sec, zicem ca e un ciudat. Apoi cand a vazut ca imi e somn si chiar nu vreau, a zis ca pleaca acasa. Ce credeti despre asta? Nu il cunosc de mult timp, nu stiu daca sa il intreb ce vrea de la mine. Ajutor! Cer seriozitate!

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate a vrut baiatul sa i ti faca masaj la picioare de punea mina pe elelaughing trebuia sa il lasi sa le maseze te alegeai cu un somn bun după masaj, fraieră ai fost.Ai pierdut.

| Violleta2022 a răspuns:

Era de asteptata asta, odata ce ai iesit nopatea, cand iesi numai parasutele la agatat clientela.

| sofisis a răspuns:

"nu stiu daca sa il intreb ce vrea de la mine. " - mai ai nevoie sa il intrebi? Nu e evident ce vrea de la tine?

| VoidEternal a răspuns:

E clar ce vrea de la tine. Sau nu te-ai prins?

Dacă tu nu vrei aceleași lucru atunci ar trebui să îți cauți pe altul. Oricum tipul pare mult prea insistent.

| anonimuIl a răspuns:

A mers la tine acasă și v-ați pus în pat și tu nu ai vrut să faci nimic cu el?

| anonimuIl a răspuns:

Ai scris că băiatul are și mașină, deci e bărbat de 18 -20 de ani, nu mai e băiat.

| Aditu94 a răspuns:

A vrut doar sex cu tine, nimic serios, si daca nu a primit ce a cautat, brust esti o pacoste..cauta baieti calumea..nu aventurieri.

| akaanne a răspuns:

Înainte de a ieși cu un băiat asigura te că e de încredere și este un băiat matur, cu care merita sa ieși. Ce ai descris tu este un băiat total nepotrivit pentru tine. Meriti ceva mai bun!

| RonaldoGOAT a răspuns:

Este cert ce vrea de la tine, data viitoare cand te mai mangaie dai mare croseu in barbie sa si ia somn