| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare pentru fete: Voi ce părere aveţi despre băieţii cu tenul creol?

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sunt ok, imi plac

| Florinapopica a răspuns:

Pur si simplu ii ador!

| BonneLess a răspuns:

Nu imi plac astia cu tenul creol, stiii?! ...sunt aia precum ciocolata amaruie =p~ laughing

| h3r a răspuns:

Auzi că mai deosebit...roz bombon cu picățele?
Cu întrebarea asta încerci să arăți că tu ești mai șmecher...și nu, nu merge.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

In general e o chestie exotica, majoritatea apreciind un ten mai inchis.Dar nu cred ca doar asta face pe cineva agreabil sau nu.

| raluk27 a răspuns:

Nu imi plac.

| Iubibilăă a răspuns:

De ce sa nu imi placa?

| e7d7n7 a răspuns:

E o prostie să-ţi faci o părere despre un om după tenul său. E ca şi cum aş zice că toate fetele cu ochi albaştri sunt curve.

| Girly111 a răspuns:

Nu imi plac deloc, parca-s tigani.

| Corynna13 a răspuns:

Mie imi plac big grin Cineva mai devreme intreba ce parere avem despre baietii cu tenul alb laughing Dupa cum am spus, tenul masliniu este dupa parerea mea mai provocator, are un aer exotic si pare mai sanatos happy

| Lollipoop a răspuns:

Hmm, mie una-mi plac, chiar sunt indragostita de un baiat cu tenul creol. Dar nu de asta-l plac, nu fizicul conteaza (nu cel mai mult) O seara placuta!happy

| SapperGM a răspuns:

Nu conteaza tenul..Conteaza cat creier are in cap:dbig grinbig grinbig grin

| SaRyAnA a răspuns:

Eu am o parere buna. Iubitul meu e creol si mi se pare ca asta il face mai deosebit. Nu mi-ar placea un baiat "spelb" la fata si sa mai aiba si ochii de culoare deschisa. Deci, in conluzie, eu prefer baietii cu tenul creol big grin