| AlexBd a întrebat:

S-ar putea sa fiu criticat sau sa primesc unele raspunsuri aiurea. Am 17 ani. Eram la scoala acum 1 an, intr-o pauza si stateam cu o colega in ultima banca. Majoritatea colegilor erau plecati prin pauza. Mi-a pus mana pe picior pana aproape de penis si apoi ne-am sarutat patimas. Era foarte sexy imbracat in colanti transparenti si bikini si i-am pus si eu mana pe picior mangaindu-i vaginul. De atunci nu s-a mai intamplat nimic. Cum o pot recapata? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| inger02 a răspuns:

Pai discuta cu ia. spune-i ca din cauza unui impuls. du-te cu un cadou la ia si poate va vorbi cu tine.

3 răspunsuri:
| iloveunicorns a răspuns:

Vorbeşte cu ea...

| Jessie_9908 a răspuns:

Daca stai mut in nici un caz nu se va intoarce la tine. Invit-o in oras la o cafea/suc si apoi vor curge lucrurile de la sine

| Papusika1Mika a răspuns:

Cred ca ar trebui sa ii spui ce simti!