| ionutz_6118 a întrebat:

Buna seara, se poate intampla la un baiat dupa ce a facut sex sa ramana virgin?

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, in nici un caz. Virgin este numai daca nu a avut niciodata contact sexual.
Cat despre fren, cam 60% din barbati mor cu el nerupt, desi au o viata intreaga activitate sexuala. Nu este marca de virginitate la barbati.

| gigiro a răspuns:

Da, cand fata nu a fost virgina.

| Floreenofficial a răspuns:

Nu mai esti virgin fiindca ai facut-o pentru prima data, indiferent daca ti se rupe sau nu ata. tongue

| Dizzydizz a răspuns:

Practic da pentru ca nu i se rpe ata
Teoretic nu, pentru a a avut primul contact sexual.

| NickiMinaj a răspuns:

Ce-mi place asta cu virgin psihologic laughing))) e maxima!
Daca partenera avea puls, nu prea se poate ( zic prea pentru alte conditii, gen esti african si ea chinezoaica ).

| GyeBaek a răspuns:

Daca baiatul a avut contact sexual nu mai e virgin.

| lextim a răspuns:

Da

| bubbi a răspuns:

Din moment ce ai facut sex NU mai esti virgin maii!

nu ai cum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prost e amea miley

| DIaNa_7326 a răspuns:

Scz da` cum Dracu` sa ramai virgin?raised eyebrows