| Miihaa a întrebat:

Ati facut-o cu un baiat virgin? Cum a fost?

8 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

A fost meh prima oara, avand in vedere ca eu nu mai eram virgina but then. the best sex i ever had

| LaLaura a răspuns:

A fost bine, a durut ( si eu eram virgina), dar nu asta a contat, a contat ca il iubeam si aveam incredere in el si m-a facut sa ma simt bine, iubita si satisfacuta.

| Emilian65 a răspuns:

Fa-o si tu si ai sa vezi cum este.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Daca ai inceta sa intrebi atat si ai face sex o sa vezi cu e!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E destul de aiurea cand fata nu mai e virgina si băiatul este!
Adică, in majoritatea situatiile de acest fel, fetele vor deveni încrezute si mult superioare bărbaților ca nu se descurca si habar nu au.

Insa, când ambii sunt virgini, e oarecum ok. Adică e foarte bine!

Încearcă si ai sa vezi :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| Xpressurself a răspuns:

Cu siguranta ca nu stie nici el multe, va trebui sa fii intelegatoare cu el. performantele vor apare in timp. durerea de care te temi tu este mai degraba in capul tau decat reala. in realitate este e o simpla pielicica foarte subtire care se rupe usor. conteaza sa o faci cu un baiat care te iubeste si te face sa simti asta. ca e virgin sau nu chiar nu conteaza.

| GeorgeMihai a răspuns:

الجنس هو غبي