| Tumpiricutampirapidarapu a întrebat:

Buna seara T. P. uuuuuuu big grin am o intrebare
eu si prietena mea am intretinut relatii sexuale thinking pe 5 (perioada nefertila, prezervativ, si ejaculare in afara chiar daca era pus prezervativul) si pe 20 februarie (prezervativ, si ejaculare in afara chiar daca era pus prezervativul ) si ciclul ar fi trebuit sa-i vina zilele astea dar cam intarzie mentionez ca e si racita. credeti ca e insarcinata?
am nevoie de mai multe pareri. Multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| :X pinky love you :X a răspuns:

Buna, sincera sa fiu nu cred ca e posibil mai ales daca nu ai ejaculat in ea plus de asta daca e racita e foarte probabil sa fie de la asta:d mie mi se intampla mereu aproape cand sunt racita:d pentur siguranta poate sa faca un test de sarcina desi nu cred ca e insarcinata:d

2 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Posibil din cauza racelii, dar pentru siguranta cumpara un test de sarcinahappy

| Byanka_5046 a răspuns:

Buna,s-ar putea sa fie insarcinata.Luati in calcul si varianta urmatoare :o dereglare hormonala, precum si o simpla raceala duce la dereglarea ciclului menstrual