| ReZiSTorr a întrebat:

Buna seara TPU.Am 14 ani si imi place de o fata si ei ii place de mine (cred) dar stiu sigur ca ii placea candva. cu vreo luna inainte sa ne certam. acum nu mai vrea sa vorbeasca cu mine deloc.Mie inca imi place de ea, vara trecuta am mers in tabara impreuna.Eu sunt o fire mai timida. Cum as putea sa fac sa vorbesc cu ea si sa fiu cu ea impreuna (are 15 ani si a spus ca nu are importanta anii ).dau funda pentru un raspuns cat de cat bun

3 răspunsuri:
| Anailyn a răspuns:

Demonstreaza-i ca iti pare rau ca te-ai certat cu ea, ca vrei sa te intelegi bine si ai sentimente profunde pentru ea. Asta nu se rezolva batand din palme dar cu timpul va realiza ca cele spuse se adeveresc.

| neutrino a răspuns:

A fost candva, acum nu te mai place.

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

Mda... ai pierdut trenu` frate e 15 ani ea are posibilitatea sa-si gaseasca usor pe altcineva daca e frumoasa, deci puteai atunci acum. las-o balta poti doar sa ii arati ca vrei sa o luati din nou de la inceput mai " joaca-te " cu ea ia-o in brate din greseala, tine-o din mana incet din " gresela " adica daca tineti mana la scoala pe o banca tu misca incet mana peste a ei si multe chestii asta ar trebui sa le mai sti si tu, dar eu zic TRENUL A PLECAT! Si nu se mai intoarce prea curand bafta cauta altceva... Bafta!