| alinutza99 a întrebat:

Buna seara TPU, am o mare problema crying! aseara am facut sex cu prietenul meu, de 2 ori, nu ne-am protejat, si azi dimineata cand am fost la baie, m-a usturat acolo jos si mi-a curs sange si are o culoare inchisa, acum seara mi-a curs mult si mi-e asa frica crying! am 18 ani, el 19 si suntem impreuna de 4 ani! ce credeti ca e? va rog ajutati-ma, acum plang crying.

ce se intampla cu mine? (asa curge sange parca mi-a venit ciclu dar ciclu mi s-a terminat acu o saptamana si luni am luat o pilula de a 2 a zi ). va rog din tot sufletul meu ajutati-ma! e grav? crying((

Răspuns Câştigător
| Marius2011 a răspuns:

Stai linistita e de la pilula si prietena mea a loato, ea este o bomba de hormoni.si oricum o sa ai menstruatia dereglata intarziata cu 1 saptamana cel mult stai linistita happyhappy e de la pastila iti zic eu 100% a trecut prietena mea prin asta :X :X funda:X?

10 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Aici nu este cabinet ginecologic pe acest site mai fata mai. Mergi la ginecolog.

| louise a răspuns:

Pai nu stiu ce sa-ti zic sincer! acum poate a fost vre`o dereglare, nu cred ca e nemic grav acum asteapta si tu si ia un test de sarcina si data viitoare protejeaza`te. P>S> nu`i nimic grav big grin

| Cherry a răspuns:

Trebuie sa-mi raspunzi pe privat daca erai virgina sua nu. daca erai Logic ca /curge ubita, asa ca stai linistita.Si o sa-i mai culca si la al2lea,asa ca e foarte bine ca a curs si nu ai niciun motiv de ingrijorare.
Si oricam daca este insarcinata ceea ce nu cred, simptomele s`ar vedea la minim 3 saptamani asa ca totul este OK. Astept mesajul tau. Funda?:X:*
Nu trebuia sa iei pilula:O Mai ales ca pariez ca nu esti 99 la suta.

| Cherry a răspuns:

Aoleu scuze pentru greseli da m`am grabit, acolo e; esti' si 'curga' nu 'culca'
big grin

| Cherry a răspuns:

Si a 2a oara? si a urinat si s`a spalat sper nu?

| Cherry a răspuns:

Cum sa fie fetelor de la pilula daca pilula din cate inteleg eu a luat`o dupa ce a observat ca ii curge, asa-i alinutza?

| Prăjiturică_5703 a răspuns:

E foarte posibil sa fi facut infectie,,, nu cred ca este grav,,, si sangele maro poate fi din cauza dereglari hormonale de la acea pastila.

| RapperuL_7603 a răspuns:

Depinde cum vr sa o iei, ciclu ai zis ca ai avut acum 1 sapt.mda thinking in mod sincer numai esti virgina straight face copilarie pa-pa. deci e de rau straight face

| metin2tim a răspuns:

Daca vrei sati treaca faa sex si cu mine rolling on the floor

| Sweet00 a răspuns:

Trecee. du-te la doctorwinking