| NaomiPopa a întrebat:

Buna seara TPU... am o mica problema. Eram intr-o seara cu prietenele mele in oras si am observat eu si my bff ca un baiat se tot uita la mine si imi zambea. Mi-am dat seama cine era(fratele unui baiat pe care l-am placut mai de mult), iar atunci am inceput sa urasc ca ma aflu in acel loc. In fine, mai avut doua surprize din astea din partea lui (in aprox o luna si jumatate), pentru ca nu il suportam am vrut sa il cunosc si sa-i spun lucruri urate, dar in schimb m-am indragostit de felul lui de a fi si de cum vorbeste, desi nu prea imi place cum arata! voi ce credeti? ce trebuie sa fac? sa il uit?

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sa inteleg ca eu vreun spurcat ca asta daca zici ca nu iti place fizic de el
http://coltumeu.com/wp-content/uploads/oameni_urati2.jpg

aspectul fizic e esential, ce te vei face cand vei face sex?

| NaomiPopa explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Adevarul e ca nu este foarte urat, ii dragutel, are si muchi dar eu chiar nu mai stiu... s-ar putea sa ne intalnim in seara asta, poate dupa aceea o sa stiu daca il plac sau nu!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru NaomiPopa):

Sa stii ca aspectul nu e relativ, ori e urat ori e frumos

| DroGhys a răspuns:

Pff ce mai semeni cu mine... laughing
Si eu cunosc multe fete la care imi place foarte mult caracterul dar nu am incercat niciodata o relatie cu una.

Cum gandesc eu: Degeaba sunt atras de comportament daca atunci cand stau cu ele nu simt si o atractie fizica.
Aici depinde ce fel de persoana esti si ce iti doresti tu: Caracter, Fumusete sau ambele ( daca vrei ambele iti zic de acum ca ai de asteptat din propria experienta laughing )
Sper sa faci alegerea potrivitawinking

| Madalina84 a răspuns:

Pai ori te indragostesti de el ori nu? ...Gandeste-te ca poate e ceva trecator...pentru ca atunci cand te indragostesti de o persoana nu iti place asa pe parti..aia da, aia nu.