| Loola_4761 a întrebat:

. am si eu o mica mare problemabig grin Deci pe scurt m-am indragostit de un baiat X care are un var Y si care ei doi sunt prieteni cu cel mai bun prt al meu " frate" Z acum : Deci Z m-a lasat pentru X si Y si eu m-am indragostit de X si nu am km sa intru in vorba cu el pentru ca mereu este cu Y si Z. Si Z nu cred ca m-a lasat de tot, doar asa pentru un timp, dar marea problema este ca eu cred ca si X si Y ma plac pentru ca la inviere Y statea cu Z in dreapta mea putin mai in spate si cand m-am uitat la el s-a uitat la mine si imi zambea si cum tinea lumanarea ii sclipeau ochii. Dar mie imi place de X. Cand plecam de la tara eram in statie si X si Y au trecut amandoi si cand m-au vazut au tacut ( ei discutau inainte sa ma vada) si mergeau amandoi si se uitau la mine si zambeau. Eu cand l'am vazut pe X am crezut ca o sa ma topesc... Am uitat sa mentionez ca eu pe Y il urasc si pana nu de mult si el pe mine dar cred ca pe parcurs s-a indragostit de mine.Si nu am cum sa vb cu X pentru ca v-am spus si mai sus mereu e cu Y si Z si daca ar afla Y ca il plac cine stie ce ar inventa despre mine de gelozie. Si acum cum sa fac sa'l cunosc mai bine pe X si sa il fac sa ma placa sau sa inteleaga ca eu il plac fara sa ii spun funda plz sad ajutati-ma si sper ca ati inteles ce am vrut sa spunbig grin A si app ei nu sunt de la tara daca la asta va ganditi sunt din acelasi oras cu mine.

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Renunta la x,y,z si treci la a,b, c. poate e mai simplu. Ecuatiile cu trei necunoscute, nu au ce cauta in dragostea adevarata.

| Loola_4761 explică:

Daca ati citi cu mai multa atentie ati intelege big grin ca eu am avut grija sa ma corectez si sa spun cat mai pe inteles problema.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frateee nu inteleg nimiclaughing X, Y si Z
parca e o ecuatie la materolling on the floor