| iustyn93 a întrebat:

Buna seara TPU am si eu o mica problema sunt cu un prieten in casa si ne plictisim de murim, am stat toata ziua in casa si n-am iesit nicaieri. nu iesim nici in club nicaieri si afara e frig ce sugestii ne dati, adica ce ziceti sa facem

Răspuns Câştigător
| StefanVLY a răspuns:

Poi, faceti rapid niste floriicele, si bagati-va la un film (horror) (comedie), ceva de genu. >big grin. Funda?

| iustyn93 explică (pentru StefanVLY):

Am mai vazut si filme dar ne-am saturat

| StefanVLY a răspuns (pentru iustyn93):

Jucati pase cu ceva eu stiu? distrati-va si voi laughing intrati pe chat-uri face-ti glume happy ceva de genul, eu stiuthinking Mersi totusi pentru funda. tongue

4 răspunsuri:
| crack123 a răspuns:

Din moment ce e la categoria dragoste si sex banuiesc ca sunteti gay, asa ca n-aveti decat sa faceti sex.

| iustyn93 explică (pentru crack123):

A fost o intrebare nu suntem gay dar suntem plictisiti fetele sau dus cu alti