| kameliarenata a întrebat:

Buna seara TPU!
Aseara i-am facut sex oral prietenului meu sex oral si in timp ce-i faceam elimina lichid preejaculator si cred ca am inghitit din greseala, din cunostintele mele de fata de 17 ani stiu ca acest lichid contine spermatozoizi.
Exista vreo sansa de sarcina? Ma gandesc ca atunci cand urinez sa nu ajunga pe vulva si de acolo din vagin.
P.s
era ultima zi de menstruatie cand am facut asta

20 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Totusi explica-ne si noua calea pe care spermatozoizii inghititi pot ajunge vii in urina

| SG1995 a răspuns (pentru Brigaela):

Eventual dacă levitează, în mod magic.

| Ririru a răspuns:

Doamne fereste, iarta-ma si pazeste!
Ma fetelor, pe ce planeta traiti? Ai tu 17 ani cand o sa zboare porcu'!
Nu ramai INSARCINATA, pentru ca poti sa ramai DOAR ATUNCI CAND EL TE PENETREAZA IN VAGIN SI EJACULEAZA IN TINE!

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca inca nu ai ajuns la lectia cu penetrarea vaginala, daca la 17 ani tu crezi ca poti ramane iunsarcinata in gura!
Asa ceva este incredibil!

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu mi-am inchipuit sa ajung vreodata ca in viata mea sa aud o intrebare care sa contina in ea un asemenea grad/nivel de IMBECILITATE. rolling on the floor rolling on the floor

| Emilian65 a răspuns:

In urma unui sex oral facut de tine prietenului tau, nu poti ramane gravida.

| Sofer a răspuns:

Nu se intampla nimic cand ii faci oral daca faceai vaginal si isi dadea drumu era risc de sarcina.

| minrest a răspuns:

Multi trolli au incercat sa lege sexul oral sau anal de sarcina, toti cu rezultate jalnice, tu ai propus povestea cea mai elaborata. Unul din atatea sute sau mii, nu e putin lucru!

| SG1995 a răspuns:

Nici chiar spermă să fii înghițit tot n-ai fi gravidă, acidul gastric ar ucide toată sperma.

| Necunoscut112 a răspuns:

Ce cretina! Mai ai si 17 ani...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cunostintele tale de fata de 17 ani, tu nu stii cum functioneaza sistemul digestiv? Nu stii ce procese se petrec in stomac in timpul digestiei? Tu crezi ca daca inghiti un pui de gaina viu, el va iesi viu pe partea cealalta? Poate, daca din timpul alocat suptului ai fi rupt 1% pentru lectura nu ai mai fi fost nevoita sa adresezi intrebari atat de cretine...

| MiruD a răspuns:

Sarcina apare doar atunci cand ai un contact sexual neprotejat. Si daca mai si ejaculeaza in tine, fac ca nebunii acolo in în fuga lor spre ovullaughing).
Eu te-as sfatui sa nu mai faci acest lucru. Stii de ce? Pentru că bărbații cand iti cer asta sunt niste egoisti. Unde este plăcerea ta daca tu ii faci oral lui? Vezi? Te foloseste doar ca sa simtă el bine. Atât.

| OMFGConrad a răspuns (pentru MiruD):

Și dacă este reciproc atunci cum este?

| MiruD a răspuns (pentru OMFGConrad):

69?winking

| kandaraki a răspuns:

Vei naste o oita, asa ca tine, pacat!

| AlexCristi97 a răspuns:

Hai sa nu bagam educatia sexuala in scoli ca distrugem puritatea fetitelor care se intreaba daca pot ramane insarcinate de la sexul oral. Sa nu mai vorbim de faptul ca ar putea auzi de prezervativ, sex protejat si BTS...

| Mak99 a răspuns:

laughing)))))))))))))))))) Doar eu m-am prins ca este la misto intrebarea?

Răspuns utilizator avertizat
| Gabriel_Matei_1905 a răspuns:

NU nu e nici un stres... practica in continuare...

| G0odBoy a răspuns:

Nu ai de ce sa-ti faci griji daca ai inghitit lichid seminal... nu poti sa ramai insarcinata. Sistemul digestiv n-are nicio legatura cu sistemul reproducator. Ps: Poti sa-mi spui daca tot zici ca ai inghitit, ce gust are lichidul seminal? E gretos?