| Miha a întrebat:

Buna Seara TPU! Azi baiatu care imi place mi-a dat insfarsit accept [pe messenger]. Am vorbit, chesti gen "cine esti?" i-am spus cine sunt(bine doar o fata de la a8a)Inca nu stiu daca stie cine sunt.Deci 2 intrebari:1Ce as mai putea vb cu el pe mess?[dar nu subiecte de scoala] si 2, Cum as putea intra cu el in vorba?[sunt un pic mai timida si nu cred ca as putea sa-i zic buna, sti am vb aseara pe mess]Cateva ideei? Merci mult!

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

1. orice:Sport, muzica, filme, mancare etc
2.baga-te in seama cu el buna, cmf si fii naturala adica lasa discutia sa curga normal nu te strofoca...
bafta! :*

| chucky_8545 a răspuns:

Pai la 1. Incearca sa aflii ce ii place. ce preferinte are... ce filme prefera, muzica... ce relatii a avut pana acum. :p dezvolti orice idee :p.
si la 2 ii spui 'ceau, scuze ca te deranjez, da vroiam sa te intrebare, tu esti baiatul cu, care am vorbit aseara sau te confund? ". si daca te intrebare ca DC. ii zici si tu "pentru ca vroiam sa vad daca esti asa dragut ca pe mess". si pleci dupa aiabatting eyelashes sa fii mai misterioasa :p. si asa impusti 2 iepuri dintr-un foc... daca el te va cauta dupa aia, sau te va mai intreba pe mess cate ceva, inseamna ca e interesat si el de tine

| Alle15 a răspuns:

Eu le-am intrebat pe un baiat prin varmea daca ma place si el a zis nu, poti afla astfel