| Anonymous996 a întrebat:

Buna seara TPU, cum ati vazut in intrebarile mele anterioare eu stau in Germania iar prietena mea e din Romania. In ultimele 2 zile m-am schimbat foarte mult adica. Am vazut o fata romanca ieri in statia de autobuz si azi la fel ( stiu ca e romanca pentru ca vorbea cu mama ei ) In plus mi-a facut ochi dulci adica se uita la mine isistent si eu la ea + ca mama ei ii spunea sa vb cu mine si sa imi ea nr de telefon. Problema este ca imi place de ea si cred ca si ea de mine. Nu stiu ce ar trebui sa fac sa o las pe prietena mea din Romania si sa imi fac alta aici sau sa stau cu amundoua? Dau funda si va rog multe raspunsuri nu 2 sau 3 big grin Multumesc frumos.

7 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Da cati ani ai? Ai peste 16 ani? Pt ca e destul de imatura intrebarea sincer sa fiu, tu stii daa se merita sa ramai cu cea din Romania sau nu! Daca ai sentimente pentru ea si mai ales, ea pentru tine, pai ramai cu ea, iubirea pura e din ce in ce mai rar de gasit!

| Anonymous996 explică (pentru Jony123):

Am 17. Si da o iubesc cum nu am mai iubit pe nimeni dar imi e greu ea acolo eu aici straight face. Intelegi? Adica nu o pot avea phizic.

| RAY a răspuns (pentru Anonymous996):

In alta postare te-a inselat parca

| unarab40 a răspuns:

Da-mi adresa ei

| Madayna a răspuns:

Daca tu crezi ca nu o mai iubesti pe prietena ta, spune-i ca vrei sa va despartiti, dar fa-o intr-un mod mai delicat si dupa aceea cunoaste-o pe fata respectiva. Gandeste-te de doua ori inainte sa iei o decizie.

| unknøwn a răspuns:

Ce prietenă ai tu la 2000 de km distanţă? Imaginară poate.
Termină cu prostiile.
Mâine când o vezi pe tipa aia...o săruţi. Clar?!

| anonima1993 a răspuns:

Bai prietenul meu e in franta eu iti spun sa ramai cu cea din Romania dupa i o sa-ti para rau asa a facut si prietenul meu si nu e deloc frumoswinking sau macar vorbeste cu cea din Romania... explica-i situatia daca stii ca te iubeste e pacat sa lasi una care te iubeste pentru una care re ochii dulci.Parerea mea.