| SabbySabbynutza a întrebat:

Buna seara TPU! cum bine stiti pe 14 este ziua indragostituilor! m.am gandit sa cumpar o carticica mica foarte colorata si sa scriu in ea 100 de motive pentru care I'll iubesc si momente de ale noastre, as mai vrea sa.I cumpar si un lantisor cu o inimipara, jumatate de inimioara la el jumatate la mine! baieti ce parere aveti? fetrele vi se pare ok ideea mea?batting eyelashes

25 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Foarte romantic!
Oricine te-ar vrea de iubita!
Sper sa gandeasca si el la fel si sa te pretuiasca cum meriti!

| DNSK a răspuns:

Vreau sa vad daca tu ai sa gasesti 100 de motive

| SabbySabbynutza explică (pentru DNSK):

O sa gasesc:X stiu pentru ce il iubesc

| PlayWithMe a răspuns:

Asa ceva vezi doar in basme, dar noi traim alte vremuri acum, imi amintesc de aceste gesturi si de momentele in care dupa despartire aruncau toate lucrurile acestea, parerea mea este ca nu prea mai exista persoane care sa aprecieze obiecte, este mult mai ok carticica aceea daca o poti face, lasa inimioara, asta merge doar la gradinita.

| SabbySabbynutza explică (pentru PlayWithMe):

Eu consider ca inca exista asa ceva...Nu stiu fiecare are pareri diferite! Multumesc pentru raspuns!:*

| Azµre a răspuns:

Da ar fi frumos! Mai frumos dacă acele momente sau motive să fie mai puține și puse în plicuri separat, unu în plic, și să vb cu el dinainte dacă se poartă frumos îi dai un plic și tot așa, până îl faci să le dai pe toate big grin și în ultimul să fie lănțișorul! Trage de el vezi cât te iubește!

| SabbySabbynutza explică (pentru Azµre):

Superrr idee!thinkingsmug I-am facut deja carticica dar o sa am ocazia sa fac ce ai zis tu chiar daca nu e ziua indragostitilor.:X

| Azµre a răspuns (pentru SabbySabbynutza):

O să fie funny așa am făcut eu prietenei într-un an happy
Doar că eu am împrăștiat plicurile prin oraș, ascunse în diferite locuri și m-am plimbat cu ea, și i-am zis vezi când te sărut înseamnă că trebuie să cauți un plic în zona aia pe o rază de 5 metrii happy
A fost tare funny! o zi întreagă a durat!

| SabbySabbynutza explică (pentru Azµre):

Ce dragut!:XPe bune e o super ideehappy! Ma bucur ca m-ai exista si baieti de genu asta. nu doar obsedatilaughing

| Azµre a răspuns (pentru SabbySabbynutza):

Mulțumesc!
Am să te invit la un dans în doi dacă ne vom întâlni vreodată!

| SabbySabbynutza explică (pentru Azµre):

Oke:*

| chazz a răspuns:

Adevarat..in sfarsit o fata cu creier, daca mie mi-ar face prietena mea acestt cadoustraight face.Un cadou trebuie sa aiba o legatura intre cele 2 persoanehappy
Numai bine!
P.s: cred ca esti o fata buna dupa cadoul ales, este norocos ca te are!

totusi nu ar trebui sa te intereseze parerea noastra.

| SabbySabbynutza explică (pentru chazz):

Multumeschappy.Stiu ca nu ar trebuie dar am vrut sa va impartasesc ideea mea si sa vad daca e ok totusi. si sa vad ce parere au baieti, daca s-ar bucura pentru un cadou de genu, sa nu li se para prea banal sau ceva.

| SabbySabbynutza explică (pentru SabbySabbynutza):

Trebui*scuze

| ghinionistul112 a răspuns:

Draguta! acest lucru este foarte originala! Bravo!@ este o idee excelenta si acest lucru este ca ii dai dovada ca-l iubesti din tot sufletul!

| SabbySabbynutza explică (pentru ghinionistul112):

Multumesc!happy:*

| ghinionistul112 a răspuns (pentru SabbySabbynutza):

Daca eu te-as cunoaste in viata reala si in preajma Zilei de Valentine's Days, fii sigura ca te-as invita la o cina romantica si cu un trandafir...

| SabbySabbynutza explică (pentru ghinionistul112):

Ce dragut:X! Multumesc!happy

| ghinionistul112 a răspuns (pentru SabbySabbynutza):

Aproopo, tu de unde esti si cum te cheama? Catalin ma numesc si sunt din orasul Siret jud Suceava... Si la multi ani de Ziua Dragostei si saper ca iti gasesti fericirea

| VictorVictoras a răspuns:

Super idea mi se pare foarte tare singer faza cu carticica bravo eu cred ca o sa aprecieze, bafta

| diditza23 a răspuns:

Ce tare ideea cu carticica:X..vezi daca poti sa si lipeste pe carticica cateva poze cu voi 2 dar in momente mai funny daca aveti big grin