| iAngel a întrebat:

Neata, voi ce cadouri de Valentines Day i-ati facut persoanei iubite?
Eu iubite mele i-am facut
: O felicitare colorata de mine cu o inimioara frumoasa care sclipeste si in ea scrisa 4 poezii facute de mine foarte frumoase
: Cand deschide felicitarea va gasi si 100 de biletele in care ii scriu 100 de motive pentru care o iubesc
: si urmeaza sa ii cumpar un ursuletz de plus, o inimioara de plus sau un lantisor cu o inimioara

2 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

N-am cumparat decit canafiorii.Imi dai o sugestie la ce sa-i pun te rog?

| mykyshor a răspuns:

E buna ideea ta, sigur ii va placea.eu nu am cumparat nimic deocamdata, dar o sa cumpar.ma gandeam, sa iau 17 inimioare, tinand cont de faptul ca sunt cu iubitul meu de 1 an si 5 luni, adica 17 luni.si sa ii spun ceea ce simt pentru el.si sa fac un calendar, personalizat, cu poze cu noi 2...succes in cumpararea cadoului! poate furi ideea mea, sigur o va incanta pe iubita ta!