| gabbbi30 a întrebat:

Buna seara TPU! este cineva cu ceva cunostinte in psihologie care ar putea sa ma ajute? multumesc.

9 răspunsuri:
| Vrajitor a răspuns:

Eu, poftim id-ul meu de contact bobocel_rosu

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Nu am cunoștințe în psihologie, dar tocmai am trecut peste o perioadă foarte urâtă - peste care nu credeam că voi trece - fără psiholog. Deci cred că te-aș putea asculta.

| Aurelian0709 a răspuns:

Detaliază! In mare parte pe TPU sunt astfel de probleme sentimentale, de familie.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Dacă spui ce problemă ai s-ar putea să te ajute cineva!

| gabbbi30 explică (pentru TheBirdOfTheHermes):

Este vorba de o problema mai ampla.Dezamagiri si neimpliniri pe plan sentimental, amical si familial.

| Hash001 a răspuns (pentru gabbbi30):

Aaa, nu te sinucide. Succes!

| gabbbi30 explică (pentru Hash001):

Nu ma voi sinucide, multumesc de sfat!:*

| Hash001 a răspuns (pentru gabbbi30):

Adica de ce te-ai sinucide, asta mi-era sfatul. Sunt o groaza de chestii de facut.

| gabbbi30 explică (pentru Hash001):

Da, adica ma iei asa la misto cu alte cuvinte, stai linistit/a, am rezolvat problema, multumesc pentru timpul acordat.